Stok kodu: LOGO CABLE

Led Işıklı Çoklu Şarj Kablosu

Ürün hakkında daha fazla bilgi talep edin

Ürün Açıklaması

Cep telefonları ile birlikte hayatımıza giren şarj kabloları, çoğu zaman yanımızda taşıdığımız kişisel eşyalarımız arasında yer almaktadır. Evimizde, iş yerimizde, arabamızda ya da cebimizde bir şarj kablosu olmadan harekete geçemez hale geldiğimiz de aşikardır. Bu yüzden şarj kabloları promosyon malzemesi olarak da bir hayli öne çıkmaktadır. Tasarımcılar ve teknoloji şirketleri de bu noktada rekabet halinde olup bir şarj kablosunu nasıl çekici hale getirecekleri konusunda adeta yarışmaktadır. Biz de bu alternatifleri titizlikle test etmekteyiz. Hem fonksiyonlarına hem de promosyon için elverişli olup olmadıklarına bakarak sizler için en doğru ürünleri ithal etmekteyiz. LOGO CABLE Led Işıklı Şarj Kablosu da bu titiz seçim sürecinin bir ürünü olarak sunulmaktadır.

Neşeli ve Kullanışlı LOGO CABLE

LOGO CABLE, sıradan şarj kablolarına adeta bir alternatif olarak tasarlanmıştır. Tüm telefon modellerini şarj edebilecek şekilde güçlü bir uç donanımına sahiptir. Kısa kablolarla uçların bağlı olduğu gövde, logo baskısını renkli ve ışıklı şekilde uygulamamıza da olanak tanımaktadır. Böylece görünür olmak için ortam ışığına ihtiyaç duyan bir logo baskısı yerine, kendi ışığıyla her ortamda dikkat çeken bir promosyon ürününe sahip olmanız mümkündür. Promosyon açısından çok kıymetli bir özellik olan ekstra aydınlatma fonksiyonu sayesinde LOGO CABLE, diğer şarj kablolarından ayrılmaktadır. Bu LED aydınlatma özelliği sayesinde, kullanıldığı alanda minik bir ışık merkezi yaratan cihaz, son derece eğlenceli bir görsel de sunmaktadır.

Tüm Telefonlara Uyan Led Işıklı Şarj Kablosu

LOGO CABLE, led ışıklarının yanı sıra fonksiyonel çoklu kablo sistemi ile hem bütün telefonları şarj edebilmekte hem de küçük tasarımı sayesinde cebe ya da çantaya rahatlıkla sığmaktadır. Bir promosyon eşyası olarak taşınması son derece kolaydır. Logo baskısı uygulandığında da kusursuz bir etki sunmaktadır. LED ışıklı ön yüzey bu iş için tasarlanmaktadır. Her iki yüzeyine de logo baskısı yapıldığı için markanız her zaman görünür olacaktır. Düz bir baskı yerine ışık yayan bir promosyon ürünü arıyorsanız LOGO CABLE Led Işıklı Şarj Kablosu ile daha ilk bakışta dikkatleri logonuza çekmeniz mümkündür.

Promosyon için oldukça ekonomik bir seçenek ve son derece etkili bir ürün olan LOGO CABLE ile dilediğiniz görsel etkiyi kolayca yakalayabilirsiniz. Kullanıcıların yanlarında taşıyarak sıklıkla kullandıkları bu tarz cihazlar, uzun süreler boyunca tanıtıma katkı sağlayan ürün tipleri arasında yer almaktadır. Renk, baskı ve fiyat konusunda daha detaylı bilgi için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Özellikler

Ağırlık 28 g
Boyutlar 155 × 40 × 12 mm
Materyal

Plastik

Renkler

Pantone, Siyah, Beyaz, Gri, Kırmızı, Mavi, Turuncu, Yeşil

Baskı Seçenekleri

Led Lazer

Baskı Alanı

Ön, Arka

Teslimat Süresi Teslimat süresi, tasarım hazırlık süresini ve ilk basılan numune süresini içermez. Teslimat süresi, siparişinizin teslimat adresine bağlı olarak değişebilir.

14-18 gün içinde kargoya verilir

Menşe Ülke

Çin

Paketleme 400 adet/koli, 49 x 28 x 23 cm, 12 kg

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR…