Stok kodu: SHIFEN

Renkli Led Işıklı Çoklu Şarj Kablosu

Ürün hakkında daha fazla bilgi talep edin

Ürün Açıklaması

SHIFEN renkli şarj kablosu, 4 farklı uç seçeneği sunan cihaz hem akıllı telefonları hem de tabletleri şarj etmek için oldukça idealdir. Aynı anda çoklu şarj imkanı sunan SHIFEN sayesinde gereksiz kablo kalabalığından da kurtulmak mümkündür. Firmanız, markanız ya da işletmeniz için gerçekleştirdiğiniz promosyon çalışmalarına büyük önem veriyor ve müşterilerinize en iyi ürünleri sunmak istiyorsanız SHIFEN Led ışıklı çoklu şarj kablosu sizin için biçilmiş kaftandır.

Çok İşlevli ve Renkli Şarj Kablosu

Günümüzde hemen herkesin bir akıllı telefonu, bir tableti ve akıllı saati bulunmaktadır. Bu cihazların her biri şarj edilerek kullanılmaktadır ve her biri için de ayrı bir şarj kablosu gerekmektedir. Durum böyle olunca da çantalar ve çalışma masaları kablo kalabalığına boğulmaktadır. Kimi ofisi ve evi için ayrı ayrı şarj aletleri temin ederken, kimi de şarj kablolarını daima yanında taşımak zorunda kalmaktadır. Her iki durumdaki kullanıcılar da bu kablo kalabalığından memnuniyetsizliğini her fırsatta dile getirmektedir. Ancak farklı uçlar sunan ve aynı anda birçok cihazı şarj etme imkanı veren kablolar da üretilmektedir. SHIFEN ise bu tasarımların en güncel ve en dayanıklı örneklerinden biridir. LED ışıklı gövdesi karanlık mekanlarda şarj cihazını ekstra kullanışlı hale getirmektedir. Farklı uçları hemen hemen tüm elektronik cihazlar ile uyum sağlamaktadır. Hedef kitlenize ya da müşterilerinize tüm bu kolaylıkları sunmak için isterseniz firmamızın ithal ettiği SHIFEN ile hemen tanışabilirsiniz.

SHIFEN’i Yeniden Tasarlayabilirsiniz

Firmamız bu özel tasarımı üstün bir baskı kalitesi ile buluşturmaktadır. Cihazın LED ışıklı gövdesinin her iki yüzüne de baskı yaparak, size görünürlük garantisi sunmaktayız. Tüm cihazlarımızda farklı baskı tekniklerinden faydalanmaktayız. SHIFEN’de ise serigrafi ve tampon tekniklerini kullanarak en iyi sonucu elde etmekteyiz.

SHIFEN’in kablo renklerini de dilediğiniz gibi değiştirmeniz mümkündür. Siyah, mavi, yeşil, kırmızı, turuncu ve beyaz gibi ana renklerden birini tercih edebilir ya da pantone kataloğumuzdan farklı bir seçim yapabilirsiniz. Firmanızın kurumsal rengi ya da tanıtımını yapacağınız ürününüzün tasarımı ile iyi bir uyum yakalamak isterseniz SHIFEN’in geniş renk yelpazesi ile en iyi sonucu elde edebilirsiniz. SHIFEN ile müşterileriniz etkilemek ve firmanızın prestijini desteklemek isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Özellikler

Ağırlık 25 g
Boyutlar 155 × 40 × 15 mm
Materyal

Plastik

Renkler

Siyah, Kırmızı, Mavi, Sarı, Şeffaf, Yeşil

Pantone Üretim

5000 (min.)

Baskı Alanı

Ön, Arka

Baskı Seçenekleri

Serigrafi, Tampon

Teslimat Süresi Teslimat süresi, tasarım hazırlık süresini ve ilk basılan numune süresini içermez. Teslimat süresi, siparişinizin teslimat adresine bağlı olarak değişebilir.

14-18 gün içinde kargoya verilir

Menşe Ülke

Çin

Paketleme 400 adet/koli, 49 x 28 x 23 cm, 11 kg

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR…