Hakkımızda

DOYUK 2009 yılında İzmir’de kurulmuştur.

Sektöre teknolojik ürünlerin perakende satışıyla giriş yapan DOYUK, 2010 yılından itibaren promosyon ürünleri alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Günümüzde tüm kıtalara yayılan satış ve operasyon ağı sayesinde müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümleri en hızlı, ekonomik ve kolay bir şekilde sunmakta ve üç ülkede konumlandırılmış aşağıdaki firmalarıyla aktif olarak faaliyet göstermektedir.

  • Doyuk Promosyon Ltd. (İzmir, Türkiye)
  • Doyuk GmbH (Düsseldorf, Almanya)
  • Doyuk Promotional Products Inc (Vancouver, Kanada)

Fuar, etkinlik, özel gün ve organizasyonlarınızda hedef kitlenize sunmak isteyeceğiniz baskılı, logolu, paketli, özel üretim gibi firmanızın her türlü promosyon ve kurumsal tedarik ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere konusunda uzman, enerjik ve tecrübeli ekibiyle Doyuk Promosyon sizlere yardımcı olmayı beklemektedir.

Neden DOYUK ?

1. Baskı ve Ürün Kalitesi

DOYUK Promosyon Ürünleri, standart olarak her hafta Cuma günü başta Çin olmak üzere çeşitli uzakdoğu ülkelerinden ve Avrupa ülkelerinden planlı çıkışlar gerçekleştirmektedir. Çin’deki partner firmamız kapasitesinin %90’ı oranında DOYUK’a üretim yapmaktadır. Bu sayede üretim faaliyetlerini de elinde tutan firmamız müşterilerinin tercihlerine özel (renk, baskı, paketleme) üretim yapabilmektedir. Talep edilen ürünlerde baskı, renk, doku gibi konularda çeşitliliği en üst düzeyde sağlamaktadır. Baskı işlemi yarı mamul halindeki ürüne yapıldığı için farklı fırınlama yöntemleriyle boya sabitlenmekte ve baskı kalitesi arttırılabilmektedir.

2. Hızlı ve Profesyonel Müşteri Desteği

Firmamızın en önemli misyonu müşteri memnuniyetidir. Bunu sağlayabilmenin yolunun eğitimli, dinamik, hedef odaklı bir ekipten geçtiğini düşünmekteyiz. Çalışma arkadaşlarımız üniversite mezunu, yabancı dil bilgisine sahip ve genç bireylerdir. Bu durumu işe alım süreçlerimizde önemli bir kriter olarak belirliyoruz. Ekibimiz, tüm dünyadaki teknolojik yenilikleri yakından takip etmekte ve bu doğrultuda kendisini geliştirmektedir.

3. Teknolojik Yetkinlik

Hem Çin’deki hem de Almanya’daki hızlı ve detaylı operasyonlarımız ve araştırma faaliyetlerimiz sayesinde özellikle elektronik ürünlerde güncel teknolojiyi yakından takip edebilme imkanlarına sahibiz İzmir merkez ofiste bulunan teknik personelimiz ve mühendis kadromuz ile teknolojik ürünlerde modelleme işlemleri de yapabilmekteyiz.

4. Geniş Operasyon ve Teslimat Ağı

Firmamız Almanya’da Doyuk GmbH aracılığı ile tüm Avrupa ülkelerine kapı teslim olarak ürün teslimatları yapmaktadır. Ayrıca Kanada’daki Doyuk Inc. aracılığı ile de aynı hizmeti Kuzey Amerika kıtasında yapabilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin Avrupa ülkelerine, Amerika’ya ve Kanada’ya olabilecek teslimatlarını (fuar, kongre vs. için) da kolaylıkla gerçekleştirebilmekteyiz.

5. Firmamız Avrupa’nın öncü promosyon ürünleri organizasyonu “PSI” üyesidir. DOYUK, Düsseldorf’ta düzenlenen PSI Messe fuarında son 7 yıldır katılımcı olarak yer almaktadır.

Firmamızın Kuzey Amerika’da ise PPAI ve ASI üyelikleri bulunmaktadır.

ASI
PPAI
PSI
Beğendiğiniz bir ürün var mı?

Teklif almak için bizimle iletişime geçin.

Aradığınızı bulamadınız mı?

Bizi arayın, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Giriş yap

Hesabınız yok mu?

Ürünler
Hesabım
0 ürün Sepetim