Stok kodu: LUCIA

Çoklu Şarj Kablosu

Ürün hakkında daha fazla bilgi talep edin

Ürün Açıklaması

İthal ettiğimiz ürünlerin kullanışlı, sağlam ve dikkat çekici olmalarını önemsemekteyiz. Bu bakış açısıyla tercih ettiğimiz ürünlerin büyük bir çoğunluğunun sık kullanılan telefon, tablet ve bilgisayarlar ile organize çalışan cihazlar olmasına özen göstermekteyiz. Bu sayede markanıza özel logo baskısı yaptığımız promosyon ürünlerinin gün içinde sık sık kullanıldığından ve görünür olduklarından emin olmaktayız.

Çok İş Yapan Tek Kablo Lucia

Lucia çoklu şarj kablosu, rengarenk yapısı ile bulunduğu her ortamda dikkat çekmeyi başaran bir üründür. Aynı anda birden fazla cihazı şarj edebilme özelliğine sahip olan Lucia, her tipte telefonu şarj edebilen uçlarla donatılmaktadır. Çift taraflı baskıya imkan tanıyan yapısı sayesinde, şirketinize ait logonun gözden kaçma ihtimali de ortadan kalkmaktadır. Sadece 22 gramlık ağırlığı sayesinde dilediğiniz her yere götürerek, çantanızda ya da cebinizde taşıyabilmeniz mümkündür. Bir promosyon ürününden beklenen dikkat çekicilik ve kolay taşınabilme özelliklerini maksimum seviyede sunan Lucia çoklu şarj kablosu, aynı zamanda serigrafi ve tampon teknikleriyle baskı uygulamaya da izin vermektedir.

Promosyon Çoklu Şarj Kablosu Herkesin İşine Yarar

Farklı uç seçenekleri sayesinde sık sık ödünç alınıp verilen bir promosyon ürününe sahip olabilirsiniz. Görünürlüğünüzü artırmak için Lucia çoklu şarj kablosunun iki yüzüne de şirket logonuzu basmaktayız. Promosyonun temel amacı olan tanıtım için sürekli fırsat yaratan bu ürün, son derece pratik bir kullanım da sunmaktadır. Farklı renk seçeneklerine sahip olduğu için logonuzla iyi bir uyum yakalaması da oldukça kolaydır. Elektronik eşyalarla kullanılan bir cihazdan çok, bir avuç şekeri andıran yapısı ile çok sempatik bir görüntü sunan Lucia’nın etkisine çok güvenmekteyiz.

Rengarenk Tasarımla Pozitif Etki Yaratın

Lucia çoklu şarj kablosu, renkli tasarımı ile her ortamda öne çıkmayı beceren bir yapıya sahiptir. Şarj etmek gibi bir misyonu olduğundan sürekli el altında olması da beklenen bir durumdur. Farklı uçları barındırması sayesinde gün içinde farklı kullanıcıların elinde olması, masa ya da mekan değiştirmesi son derece mümkündür. Bir promosyon ürünü olarak kendisinden beklenen tüm özelliklere sahip olan Lucia’nın, logo baskısı için ön ve arka yüzey olmak üzere çift opsiyon sunması da onu vazgeçilmez seçeneklerden biri yapmaktadır. Sadece dikkat çekici ve işlevsel olmakla kalmayan Lucia, kaliteli malzemesi sayesinde uzun süreler boyunca aktif kullanılmak için tasarlanmaktadır.

Şirketiniz için küçük ve işlevsel bir promosyon ürününe ihtiyacınız varsa sipariş vermek ya da Lucia hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özellikler

Ağırlık 22 g
Boyutlar 148 × 19 × 10,5 mm
Materyal

Plastik

Renkler

Siyah, Beyaz, Gri, Kırmızı, Lacivert, Mavi, Mor, Turuncu, Yeşil

Baskı Seçenekleri

Serigrafi, Tampon

Baskı Alanı

Ön, Arka

Teslimat Süresi Teslimat süresi, tasarım hazırlık süresini ve ilk basılan numune süresini içermez. Teslimat süresi, siparişinizin teslimat adresine bağlı olarak değişebilir.

14-18 gün içinde kargoya verilir

Menşe Ülke

Çin

Paketleme 400 adet/koli, 50 x 38 x 24 cm, 10 kg

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Çoklu Şarj Kablosu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR…