Genel

Ocak Ayı Bütçe Planlaması – 2022 yılına hazır mısınız?

Ocak Ayı Bütçe Planlaması – 2022 yılına hazır mısınız?

Yeni yıl her zaman çok beklenen bir zamandır. Partiler, tatiller ve hediye alışverişi! Bu yüzden gerçekten de neşeli bir sezon olduğunu söyleyebiliriz. Ama şimdi gerçeğe, işe ve okula dönme vakti geldi.

Ocak yılın ilk ayıdır ve önümüzdeki yıl için plan yapmaya başlamak için en iyi zamandır. Öyleyse size soralım; 2022’e Hazır mısınız ve bütçe planınız nasıl görünüyor? Neden soruyoruz? Çünkü bütçeler, işletmeniz, departmanınız veya ekibiniz için riski en aza indirmenize yardımcı olabilir. Herhangi bir kampanya veya promosyona başlamadan önce bir bütçe oluşturulmalıdır. Önceden planlama yapmak, paradan tasarruf etmenize de yardımcı olabilir, dolayısıyla pazarlama bütçenizi genişletir ve size daha fazla pazarlama çabasına girişme fırsatı verir.

Aşağıda, marka görünürlüğünü artıracak ve bu yıl sizin için farkındalığı artıracak 2022 yılı için önerilen promosyon ürünlerimizi sunuyoruz.

Powerbanki olan bu şık defter, 8.000 mAh pil kapasitesine sahip yerleşik bir kablosuz güç kaynağı bulunur. Aynı zamanda çok kullanışlı olabilecek bir USB belleğe sahiptir. Bu promosyon ürününü mutlaka bütçenize eklemelisiniz.

Yalnızca Almanya’da (2018), tüketici pazarında 12 milyondan fazla USB bellek satıldı ve bu nedenle listenize USB bellekleri eklemelisiniz. Geniş USB bellek ürünleri yelpazemizle, şirketinizin konseptlerine uygun bir tasarım bulabilirsiniz. Ayrıca, usb bellekleri belirli bir şekil veya belirli bir renk olacak şekilde özel tasarlıyoruz. Siz hayal edin biz gerçekleştiriyoruz!

Powerbank teknolojinin büyük bir armağanıdır. Acil bir durumda kaç kez piliniz bitiyor, çok fazla değil mi? Yapılan araştırmalar günümüzün en iyi promosyon ürünlerinden biri olduklarını kanıtladığı için pek çok powerbank çeşidinden stok tutmaktayız. Bluetooth hoparlörlere ve/veya özel işlevlere sahip olan kablosuz powerbanklerimiz de bulunmaktadır.

Bluetooth hoparlörler kesinlikle herkesin favorisidir; eğlenceli, kullanışlı, kompakt ve kullanımı oldukça kolaydır. Standart tasarım Bluetooth hoparlörlerimiz bulunduğu gibi şirketinizin ihtiyaçlarına uyacak şekilde özel biçim ve boyutlarla yeni bir ürün tasarlama yeteneğine sahibiz.