Stok kodu: RINTA

Mutfak Fırın Eldiveni & Tencere Tutacağı

Ürün hakkında daha fazla bilgi talep edin

Ürün Açıklaması

Mutfak Fırın Eldiveni Nedir, Ne İşe Yarar?

Mutfak fırın eldiveni, mutfakta tatlı veya yemek yaparken yüksek sıcaklıklara maruz kalındığında eli korumak için tasarlanan bir üründür. Pişirme sırasında fırın tepsilerini, sıcak tencereleri veya kek kalıplarını güvenli bir şekilde tutmaya yarar. Kalın yapısıyla yüksek sıcaklıklarda elin doğrudan sıcakla temas etmesini önleyerek korur, yanıkları ve kazaları önler. Her mutfak için vazgeçilmez olan bu eldiven, mutfaklar için vazgeçilmez bir güvenlik ürünüdür.

Dayanıklı Bir Mutfak Eldiveni İle Ellerinizi Sıcaktan Koruyun!

Mutfak fırın eldivenleri her zaman dayanıklı yapısı ile öne çıkar. Bu ürünler yüksek kaliteli materyaller kullanılarak özenle üretilir, kolay yıpranmaz. Sıcaklığa karşı korumalı kumaşıyla uzun yıllar kullanılabilir. Yüksek sıcaklık derecelerine dayanacak şekilde tasarlanan bu ürünler aynı zamanda yıkanabilir olmasıyla da kolaylık sağlar.

Ayrıca bu ürün bir tencere tutacağı ile set halinde gelir.

- Eldiven Boyutları: 25 x 12.5 cm
- Tencere Tutacağı Boyutları: 16 x 16.5 cm
- Özel Renklerde Üretilebilir: Bu mutfak eldiveni ve tencere tutacağı seti özel pantone renklerde üretilebilir. Bu sayede bu ürünü markanıza özel renklerde tasarlayabiliriz.
Bu set, Markanızın logosunu üzerinde barındırdığı gibi markanızın renklerini de taşıyarak sizi en iyi şekilde temsil edecek.

Logo Baskılı Bir Mutfak Eldiveni, Marka Tanıtımınız İçin Yaratıcı Bir Seçenek Olacak!

Mutfak, yaratıcılığın ve lezzetin buluşma noktasıdır. Lezzetlerin oluşturulduğu bu mekanda markanızın tanıtımını yapmak ise yaratıcı olduğu kadar mutlu edici de olacak. 
Üzerinde logonuzun bulunduğu bir fırın eldivenini müşterilerinize veya çalışanlarınıza hediye ederek farklı bir promosyon ürünü seçmiş olacaksınız. Hem ev, hem de profesyoneller için uygun olan bu promosyon mutfak eldiveni, üzerine yapılacak logo baskısıyla markanızı en iyi şekilde temsil edecek. Logonuz bu ürün her kullanıldığında öne çıkacak ve sizi hatırlatacak.

Fuarlarda, pişirme derslerinde, yemek kitabı lansmanlarında veya şirket etkinliklerinde dağıtılabilecek olan bu eldivenler, markanızı alıcıların gözünde günlük bir parça olarak gösterecek, akılda kalıcı bir izlenim ortaya çıkaracak.

 

Özellikler

Boyutlar 250 × 125 mm
Materyal

Elyaf, Polyester

Baskı Seçenekleri

Empirme, Nakış, Sublimasyon

Baskı Alanı

Ön

Teslimat Süresi Teslimat süresi, tasarım hazırlık süresini ve ilk basılan numune süresini içermez. Teslimat süresi, siparişinizin teslimat adresine bağlı olarak değişebilir.

14-18 gün içinde kargoya verilir

Menşe Ülke

Türkiye

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR…