Stok kodu: LESYA

Polar Şal

Ürün hakkında daha fazla bilgi talep edin

Ürün Açıklaması

Baskılı Polar Şal Hangi Sektörlerde Kullanılabilir?

Polar şal, hem estetik hem de işlevsel açıdan çeşitli sektörlerde rahatlıkla kullanılabilecek bir promosyon ürünüdür. Şık tasarımı ile markalara tarz ve stil katan bu ürün dış mekanlarda kullanım için birebir. Pek çok farklı alanda marka tanıtımını en iyi şekilde yapabilecek olan bu promosyon şal ürününün kullanılabileceği sektörlerinden bazıları şöyle:

  • Kafe Ve Restoranlar: Kafe, restoran ve bar gibi mekanlar; özellikle açık hava alanlarında veya soğuk hava koşullarında müşterilerine sunmak için promosyon şal ürününü kullanabilirler. Bu şallar markanın logosuyla özelleştirilerek, açık havalarda müşterileri soğuktan korurlar.
  • Otel Ve Konaklama: Oteller, pansiyonlar veya kamp alanları; misafirlerine bahçelerde, balkonlarda veya dinlenme alanlarında kullanılması için logo baskılı şal ürününü sunabilirler. Bu ürün, markanın misafirperverliğini yansıtan şık bir jest olacaktır.
  • Dış Mekan Etkinlik ve Organizasyonları: Dış mekanda organize edilen Konserler, festivaller veya mitinglerde katılımcılara promosyon şal hediye edilebilir. Bu polar şallar hem etkinlikten birer hatıra, hem de güzel ve kullanışlı birer aksesuar olacaklardır.
  • Spor Kulüpleri ve Takımlar: Spor kulüpleri, takımlar veya spor salonları; üyelere ve taraftarlara özel olarak üzerinde logolarının bulunduğu bu polar şal ürünlerini hediye edebilirler. Bu, takım ruhu ve birliktelik için güzel bir hediye alternatifi olacaktır.
  • Firmalar ve Kurumsal Ofisler: Kurumsal firmalar çalışan veya müşterilerine bu polar şalı hediye ederek marka tanıtımını en iyi şekilde yaptığı gibi hediye ettiği kişileri de mutlu edecekler. Bu ürün ile marka kimliğini güçlendirerek, biline bilirliğini de en iyi şekilde arttırabilirler.

Promosyon Polar Şal ile Hem Tarzınızı, Hem de Markanızı Yansıtın!

Günümüzde marka tanıtımını etkili ve yaratıcı bir şekilde yapmanın yollarından birisi de polar şal hediye etmektir. Promosyon polar şal, hem şık bir aksesuar hem de güçlü bir marka tanıtım aracı olarak öne çıkıyor. Bu şallar kullanıcılara rahatlık ve sıcaklık sunarken, markanızı da etkileyici bir şekilde tanıtmanızı sağlar.

Ürün Özellikleri

  • Malzeme Kalitesi: 280 g/m² ağırlığındaki yüksek kaliteli polar malzeme, kullanıcılara maksimum sıcaklık ve konfor sunar. Bu malzeme, soğuk günlerde ideal bir sıcaklık sağlar.
  • Boyutlar: 80 x 160 cm boyutları, bu şalları hem erkekler hem de kadınlar için uygun kılar. Geniş boyutları, farklı kullanım şekillerine olanak tanır.
  • Renk Seçenekleri: Çeşitli özel renk seçenekleri ile bu polar şalların üretimi mevcuttur, böylece markanızın kurumsal renkleriyle veya tercih ettiğiniz herhangi bir renkle özelleştirilebilir.
  • Baskı Seçenekleri: Nakış veya etiket logo baskı seçenekleri, şallarınıza kalıcı ve dikkat çekici bir marka kimliği kazandırır.

Özellikler

Boyutlar 1600 × 800 mm
Materyal

Polyester

Baskı Seçenekleri

Dokuma Etiket, Nakış

Baskı Alanı

Ön

Teslimat Süresi Teslimat süresi, tasarım hazırlık süresini ve ilk basılan numune süresini içermez. Teslimat süresi, siparişinizin teslimat adresine bağlı olarak değişebilir.

14-18 gün içinde kargoya verilir

Menşe Ülke

Türkiye

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR…