Stok kodu: MONTANA

Makaralı Şarj Kablosu

Ürün hakkında daha fazla bilgi talep edin

Ürün Açıklaması

İthal edeceğimiz ürünlerin kalitesi ve işlevselliği konusunda uzun süreli araştırmalar yapmaktayız. Ürünün promosyon değeri olmasının yanı sıra ne sıklıkta kullanılabileceği, kullanıcılara ne tür kolaylıklar sağlayacağı ve sağlamlığı gibi konulara dikkat etmekteyiz. Böylece sizlere nitelikli ürünler sunarak etkili promosyonlar gerçekleştirmenizi hedeflemekteyiz. Montana makaralı şarj kablosu da güvendiğimiz ürünler arasında yer almaktadır.

Montana İle Karmaşaya Son

Kullanılan tüm akıllı cihazlar eninde sonunda bir kabloya ihtiyaç duymakta ve bazen birden fazla cihazı aynı anda şarj etmek gerekmektedir. Ancak bu esnada oluşan kablo karmaşası hemen hemen herkes için can sıkıcı bir durum yaratmaktadır. Montana makaralı şarj kablosu ise mükemmele yakın tasarımı ile bu karmaşayı ortadan kaldırmaya en büyük adaydır. Şirket promosyonu için de son derece ideal olan bu ürün sayesinde uzayıp giden şarj kablosu problemine son vermeniz kolaylaşmaktadır. Logo baskısı için ideal bir yüzeye sahip olan Montana, küçük ve işlevsel promosyonlar için biçilmiş kaftandır.

Makaralı Şarj Aleti İle Çalışmak Daha Kolay

Montana, baskı için oldukça görünür bir alan sunmaktadır. Kablonun topladığı minik makara yüzeyi hem logo hem de marka sloganlarını bastırmak için yeterli genişliğe sahiptir. Fazla kablo kalabalığını ortadan kaldıran makara aynı zamanda şirketinizin tanıtımını da yapmaktadır. Telefon ve diğer akıllı cihazlar priz ya da bilgisayara da bağlansa logo baskılı makara bölümü her zaman görünür kalmaktadır.
Montana oldukça küçük bir alet olduğu için her yere rahatlıkla taşınabilmekte ve ceplere bile kolayca sığabilmektedir. Hem problem çözen hem de hareket kabiliyeti sağlayan pratik bir promosyon seçeneği arıyorsanız Montana tam size göre bir üründür. İthal ettiğimiz ve logo baskısı yaptığımız Montana makaralı şarj aleti için hemen sipariş verebilirsiniz.

Kablo Görmek İstemeyenler İçin Şarj Alternatifi: Montana

Montana şarj sırasında fazla kabloyu toplaması sayesinde ortalığın daha düzenli olmasını sağlayabilmekte ve özellikle masa başında çalışanlara daha ferah bir alan yaratmaktadır. Ağırlığı sadece 35 gram olan ürün, 130 × 41 × 19.5 mm gibi küçük ölçülere sahiptir. Siyah, mavi, yeşil, turuncu, pembe, kırmızı, beyaz ve sarı gibi renk seçenekleriyle de her türlü şirket logosuyla uyum sağlayacak niteliktedir.

Plastik malzemesi üzerine serigrafi ve tampon teknikleriyle baskı yapabilmekteyiz. Her iki teknikle de en iyi sonuçları elde etmeniz mümkündür. Montana hakkında daha detaylı bilgi almak; tasarım, renk ve baskı seçeneklerini değerlendirmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özellikler

Ağırlık 35 g
Boyutlar 130 × 41 × 19,5 mm
Materyal

Plastik

Özellikler

USB 2.0, 2 in 1 (Micro USB, Lightning), 3 in 1 (Micro USB, Lightning, Type-C)

Renkler

Pantone, Siyah, Beyaz, Kırmızı, Mavi, Pembe, Sarı, Turuncu, Yeşil

Pantone Üretim

5000 (min.)

Baskı Alanı

Ön

Baskı Seçenekleri

Serigrafi, Tampon

Teslimat Süresi Teslimat süresi, tasarım hazırlık süresini ve ilk basılan numune süresini içermez. Teslimat süresi, siparişinizin teslimat adresine bağlı olarak değişebilir.

14-18 gün içinde kargoya verilir

Menşe Ülke

Çin

Paketleme 400 adet/koli, 49 x 28 x 23 cm, 13 kg

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR…