Stok kodu: LANYARD CABLE

Boyun Askılı Şarj Kablosu

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün hakkında daha fazla bilgi talep edin

Ürün Açıklaması

İş dünyası hiç durmayan bir koşuşturma içerisindedir. Aktif olarak çalışan herkes de bu koşuşturmaya ayak uydurmaya çalışmaktadır. Bu yoğun temponun içindeyken, en çok kullanılan eşyalar sık sık kaybedilebilir ve onlara ihtiyaç duyulduğunda bulmak için gereksiz bir zaman kaybı yaşanabilmektedir. Şarj kabloları kaybedilen bu eşyalar listesinde yer almaktadır. LANYARD CABLE ise bu sorunu ortadan kaldırmaya aday incelikli bir tasarımdır. Boyun askı ipi şeklinde tasarlanan bu ürün sayesinde USB şarj kablonuzu her an elinizin altında tutabilmekte ve askılık aparatını da isimliklerinizi asmak ya da farklı amaçlar için kullanabilmektesiniz. Firmalar tarafından promosyon hediyesi olarak sık sık tercih edilen LANYARD CABLE Boyun Askılı Şarj Kablosu tamamen size özel bir tasarım haline dönüşebilmektedir.

Boyun Askılı Şarj Kablosu İle Çalışmak Çok Daha Kolay

LANYARD CABLE sadece 22 gram ağırlığa sahiptir. Bu sayede boyun askılığı olarak rahatlıkla kullanılabilmektedir. Naylon ve plastik malzemeden elde edildiği için de son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. USB bölümü plastik hazne ile kapatılmakta ve cihaz çarpmalara karşı en iyi şekilde korunmaktadır. USB’yi kullanmak istediğinizde haznesini açmanız yeterlidir. Askı mandalı ise benzeri ürünlerdeki gibi plastikten değil, metal malzemeden imal edilmektedir. Bu da LANYARD CABLE’ı çok daha dayanıklı hale getiren bir unsur olarak öne çıkmaktadır. Boyun askının rengi markanıza özel pantone renginize göre üretilmekte ve tüm yüzeye çift taraflı baskı uygulanmaktadır.

Üstün Baskı Kalitesi İle Hizmetinizdeyiz

Sayısız marka ve firma ile promosyon alanında iş birliği gerçekleştirmektedir. Tüm bu deneyimler neticesinde bugün baskı alanında kusursuz bir hizmet sunmaktayız. LANYARD CABLE Uzun Şarj Kablosu için de serigrafi, tampon ve transfer gibi teknikler ile baskı imkanı sunmaktayız. Ürünün askı uzantısının tüm yüzeyine baskı yaptırmanız da mümkündür. Bu geniş alana dilerseniz sadece logonuzu uygulatabilir ya da markanızın sloganını da ekletebilirsiniz. LANYARD CABLE daima boyunlarda taşınacağı için markanızın görünürlüğü konusunda da endişe etmenize gerek kalmamaktadır. Bu özel tasarımı hedef kitleniz ya da müşterileriniz için tercih edebilir veya dilerseniz kendi çalışanlarınıza da hediye edebilirsiniz. Birçok şirkette, hastanede gerek kendi bünyelerinde gerekse fuar, tanıtım ve konferanslarda kullanılan isimlik askılıklarını LANYARD CABLE Uzun Şarj Kablosu ürünü ile temin edebilirsiniz. Tasarım seçeneklerinizi görüşmek ve avantajlı fiyatlar ile sipariş vermek için ekibimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Özellikler

Ağırlık 22 g
Boyutlar 900 × 12,5 mm
Materyal

Naylon, Plastik

Özellikler

2 in 1 (Micro USB, Lightning), 3 in 1 (Micro USB, Lightning, Type-C)

Baskı Seçenekleri

Tam Renkli Baskı

Baskı Alanı

Ön, Arka

Teslimat Süresi Teslimat süresi, tasarım hazırlık süresini ve ilk basılan numune süresini içermez. Teslimat süresi, siparişinizin teslimat adresine bağlı olarak değişebilir.

14-18 gün içinde kargoya verilir

Menşe Ülke

Çin

Paketleme 500 adet/koli, 50 x 38 x 24 cm, 10 kg

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR…