Stok kodu: POWERCLIP

Mandallı Poşet Kapatıcı Klips

Ürün hakkında daha fazla bilgi talep edin

Ürün Açıklaması

Powerclip, pratik ve düşünceli bir kurumsal hediye seçeneğidir! Sağlam bir tutuş gücüne sahip klipse ve güçlü bir mıknatısa sahiptir.

Buzdolabının üzerinde en değerli anlarınıza ait fotoğrafları sergilemek için kullanabilirsiniz. Ya da ambalajını açtığınız ürünleri tekrar kapatmak için kullanabilirsiniz. Patates cipsi, kuruyemiş, bisküviler veya diğer yiyeceklerinizi taze tutmak için mükemmeldir. Güçlü yay tasarımı, klipslerin paketten kaymasını engeller.

Mıknatıslı Klips

Mıknatıs özelliği sayesinde, buzdolabında fotoğrafları veya notları asmak için kullanılabilir. Evde, mutfakta, ofiste ve okulda mükemmel bir kullanım sunar. Hayal gücünüzü kullanarak, bu manyetik klipsin sınırsız kullanım alanlarını keşfedin.

Ambalaj Klipsi

Yiyeceklerinizi taze tutun! Güçlü yay tasarımı, klipsin paketten kaymasını engeller. Patates cipsi, kuruyemiş, bisküviler veya diğer yiyeceklerinizi taze tutmak için mükemmeldir.

LOGO BASKISI NASIL YAPILIR?

Logonuz UV baskı ile uygulanır

Özellikler

Ağırlık 34 g
Boyutlar 85 × 32 × 42 mm
Markalar

Materyal

Plastik

Baskı Seçenekleri

Serigrafi, Tampon, UV

Baskı Alanı

Üst

Sertifikalar

Prop 65, RoHS

Teslimat Süresi Teslimat süresi, tasarım hazırlık süresini ve ilk basılan numune süresini içermez. Teslimat süresi, siparişinizin teslimat adresine bağlı olarak değişebilir.

22-25 gün içinde kargoya verilir

Menşe Ülke

Çin

Paketleme 300 adet/koli, 18 x 36 x 45 cm, 11 kg
Marka hakkında
Önce Kalite ve Güvenlik

32 Endüstri ödülü kazanarak ve 10 yıl içinde dünya çapında birçok kez aday gösterilerek Kurumsal Hediye Endüstrisinde ciddi bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştır.

Her yeni ödülün onları bir adım daha öne taşıyarak sektöre güzel ürünler sunmak adına daha da istekli olmaları için ilham verdiğini açıklamaktadırlar.

.
Sertifikalı sürdürülebilirlik

Brandcharger, Textile Exchange (www.textileexchange.org) tarafından, RCS (Recycled Claim Standard) standardı taşıyan RPET'ten yapılmış ürünler sağlamak üzere onaylanmıştır. Yeni RPET yapmak için tüketici sonrası PET'i ayırma, yıkama ve pul haline getirme işlemi, ham plastik oluşturmaya göre çok daha az enerji (%75 daha az) gerektirir.
Daha fazla bilgi: www.textileexchange.org

Textile Exchange
Recycled Claim Standard
Çok ödüllü bir şirket

33 Endüstri ödülü kazanarak ve 11 yıl içinde dünya çapında birçok kez aday gösterilerek Kurumsal Hediye Endüstrisinde ciddi bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştır.

Her yeni ödülün onları bir adım daha öne taşıyarak sektöre güzel ürünler sunmak adına daha da istekli olmaları için ilham verdiğini açıklamaktadırlar.

Tedarikçi ödülleri:

İş güvenliği ödülü:

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR…