Genel, Pazarlama İletişimi

Türkiye’de En Çok Tercih Edilen 10 Promosyon Ürünü

Türkiye'de En Çok Tercih Edilen 10 Promosyon Ürünü

Markanızın logosuyla özel olarak hazırlanan promosyon ürünleri hedef kitlenize doğrudan ulaşan pazarlama teknikleri arasında yer alır. Kurumsal hediye seçenekleri ve reklam ürünleri, işletmenizin görünürlüğünü artırarak tanıtımınıza katkı sağlar. Peki, en çok tercih edilen promosyon ürünleri hangileri, biliyor musunuz? Gelin, öne çıkan promosyon ürünlerine daha yakından bakalım.

Promosyon Ürünlerde En Çok Tercih Edilenler

Birçok seçenek içeren reklam malzemeleri arasında teknolojik cihazlar, ofis malzemeleri ve aksesuarlar gibi ürünler bulunmaktadır. Promosyon ürünleri arasından işletmenize uygun seçenekleri dilediğiniz baskı teknikleriyle özelleştirebilir, müşterilerinize sunabilirsiniz. Doyuk Promosyon’da tüm bu ürünlere ulaşmanız mümkün. Peki, bu promosyon malzemeleri neler? İşte, karşınızda en popüler ilk 10 kurumsal promosyon ürünleri:

Kalem

Türkiye’de promosyon amacıyla en çok tercih edilen ürün, kalemdir. Her müşteri kitlesine uygun olan promosyon kalemler, uygun fiyatlı olmalarıyla da öne çıkmaktadır. Firma logonuzun üzerinde yer alacağı tükenmez kalem, kurşun kalem veya fosforlu kalemler ile müşterilerinize her gün kullanacakları bir kurumsal hediye sunabilirsiniz.

USB Bellek

Gün içinde çalışanların sık sık ihtiyaç duyduğu teknolojik cihazlar, kalabalık çalışma ortamlarında görünürlüğünüzü artırabilecek promosyon ürünleri arasında yer almaktadır. USB bellekler de bu ürünlerden olup promosyon ürün olarak sık sık tercih edilmektedir. Lazer, ofset ya da serigrafi gibi farklı baskı teknikleriyle özelleştirebileceğiniz, şık flash bellek modelleri en ideal tanıtım malzemelerinden biridir.

Anahtarlık

Gündelik hayatın içerisinde en çok kullanılan ürünlerden biri olan anahtarlıklar, promosyon ürünler arasında da sıklıkla tercih edilir. Sıra dışı tasarımlara sahip anahtarlık modelleriyle işletmenizin imajına güç katabilirsiniz. İnşaat şirketiniz için baret şeklinde bir anahtarlık yaptırabilir ya da araba kiralama firmanız için otomobil formundaki anahtarlıkları değerlendirebilirsiniz. Ürünleri kurumsal kimliğinize göre özelleştirme imkanıyla akılda kalan eşantiyon ürünleri müşterilerinize sunabilirsiniz.

Çalışma Masası Aksesuarları

Dekoratif kalemliklerden manyetik ataşlara, not kağıtlarından organizerlere; çalışma masasının ayrılmaz parçaları en çok tercih edilen promosyon ürünler arasında bulunur. Bu ürünlere logonuzu ve vermek istediğiniz mesajı dilediğiniz şekilde bastırabilir, müşterilerinizin masasında her gün görünür olabilirsiniz.

BrandCharger‘ın EVOPAD CHARGE “Çok Fonksiyonlu Katlanabilir Kablosuz Şarj Özellikli, Mouse Pad, Telefon Tutucu ve Kalemlik” özelliklerini bir arada sunan ürünü çalışma masaları için ideal bir üründür.

Ajanda ve Not Defterleri

Ajanda ve not defterleri de promosyon olarak etkili bir güce sahiptir. Haftalık veya aylık planlamaların yapıldığı bu ürünler, her zaman kullanıcıların elinin altında yer alır. Sıcak baskı tekniği ile firma logonuzu bastırabilir, kalıcı ve kaliteli bir promosyon ürününü müşterilerinize sunabilirsiniz.

Powerbank

Akıllı telefonların en büyük yardımcısı artık Powerbank’lerdir. Gün içinde şarjı hızla tükenen cep telefonlarının kurtarıcısı olan Powerbank modellerini müşterilerinize promosyon ürünü olarak gönderebilirsiniz. Kaliteli mobil şarj cihazları üzerine lazer, ofset, UV, serigrafi gibi farklı baskı yöntemleriyle logonuzu bastırabilir, farklı renk seçeneklerinin yanı sıra kurumunuza özel modeller yaptırabilirsiniz.

Şarj Kablosu

Şarj kabloları da günlük hayatta sık kullanıldığı için en çok tercih edilen reklam ürünleri arasında yer almaktadır. Micro USB, Type-C ve Lightning gibi şarj uçlarını bir arada bulunduran çoklu şarj kabloları ile her telefona uyumlu bir promosyon ürünü yaptırabilirsiniz. Üstelik kabloların renklerini kurumsal kimliğinize göre çeşitlendirmeniz, aydınlatma opsiyonu ile logonuzu daha da görünür hale getirtmeniz mümkündür.

Araç İçi Aksesuar

Müşterilerinizle birlikte yola çıkacak bir promosyon ürünü düşünüyorsanız araç içi aksesuarlara yönelmeniz gerekmektedir. En çok tercih edilen promosyon ürünleri arasında yer alan araç içi aksesuarlar telefon tutucu ve çakmaklık girişli şarj cihazı gibi fonksiyonel ürünleri kapsamaktadır. Tüm modelleri farklı baskı teknikleri ve renkleriyle kurumunuza özel hale getirtebilir, müşterilerinize işlevsel bir kurumsal hediye sunabilirsiniz.

Bluetooth Hoparlör

En sevilen ürünlerden bir tanesi olan Bluetooth hoparlör modelleri, müşterilerinizin de en çok sahipleneceği promosyon ürünlerden biridir. Kurum kimliğinize göre farklı tasarımlarla özelleştirebileceğiniz hoparlörler geniş bir yelpazede yer almaktadır. Şık ahşap tasarımlardan ilgi çekici formlara, kaliteli ve çok yönlü hoparlör çeşitlerinin markanızın imajına olumlu katkı yapacağından emin olabilirsiniz.

Promosyon ürünleri fiyatları, avantajlı seçeneklerle Doyuk’ta sizi bekliyor. Yüzlerce seçeneğe sahip en popüler promosyon ürünlerini kurumsal kimliğinize özel tasarımlarla hazırlatabilir, markanızı ileri bir noktaya taşıyabilirsiniz.