Stok kodu: PIRUSA

Çakmak

Ürün hakkında daha fazla bilgi talep edin

Ürün Açıklaması

Promosyon Çakmak Çeşitleri: İşletmeniz İçin En Uygununu Seçin

Baskılı çakmaklar, hem kullanışlı hem de dikkat çekici olmaları sebebiyle mükemmel bir seçenektir. Promosyon çakmak alırken göz önünde bulundurmanız gereken bazı çeşitler var, bunlar;

Baskılı Çakmak Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Özel logo baskılı çakmaklar, markanızın tanıtımı için etkili bir araçtır. Ancak, iyi sonuçlar elde edebilmek için doğru stilde bir çakmak seçmek önemlidir. Baskılı çakmak alırken dikkat etmeniz gereken bazı şeyler ise şöyle;

Özel Çakmaklarla Marka Değerinizi Arttırın!

Özel çakmaklar markanızın bilinirliğini arttırmanın küçük ama etkili bir yoludur. Bu küçük promosyon ürünleri müşterilerinize veya çalışanlarınıza hediye ettiğinizde onların sürekli kullanacağı bir ürün haline gelecek. Her kullanımda şirketinizin ismi ve logosu kendisini fazlasıyla hatırlatacak.
Logolu çakmakların üzerindeki baskı, rengi veya sloganı markanıza uygun bir şekilde tasarlanmalıdır. Doğru bir şekilde tasarlanan bir çakmak, sizin için en kolay promosyon seçeneklerinden birisi olacaktır.
Logo baskılı çakmaklarda baskı ve çakmak kalitesi de yeterli düzeyde olduğunda şirketinizin imajını ve prestijini oldukça arttıracaktır.

Özellikler

Materyal

Plastik

Renkler

Pantone

Pantone Üretim

250 (min.)

Baskı Alanı

Ön

Baskı Seçenekleri

UV

Menşe Ülke

Türkiye

Teslimat Süresi Teslimat süresi, tasarım hazırlık süresini ve ilk basılan numune süresini içermez. Teslimat süresi, siparişinizin teslimat adresine bağlı olarak değişebilir.

14-18 gün içinde kargoya verilir

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR…