Stok kodu: ARWIN

Reflektörlü Çocuk İkaz Yeleği

Ürün hakkında daha fazla bilgi talep edin

Ürün Açıklaması

Çocuk Etkinliklerinde Güvenlik İçin Reflektörlü İkaz Yelekleri

Çocuklar için özel olarak tasarlanmış baskılı reflektörlü ikaz yeleklerimiz, güvenliği her durumda öncelik haline getirir. Anaokulu gezileri, okul etkinlikleri veya herhangi bir dış mekan aktivitesi sırasında, bu yelekler çocukların rahatça görülmesini sağlayarak maksimum güvenlik sunar.
Reflektörlü Çocuk ikaz yelekleri, en yüksek kalite standartlarında dayanıklı materyaller kullanılarak üretilmiştir. Uzun süreli kullanıma uygun, kolay yıpranmayacak çocuk yelekleri arayışındaysanız bu ürün tam size göre.

Küçük Kaşifler İçin Yüksek Görünürlük

Güvenlik ve görünürlük her ebeveynin önceliğidir. Çocuklarınızın geniş alanlarında veya okul etkinliklerinde dikkat çekmesi ve güvende olması için reflektörlü çocuk ikaz yeleğini tercih edebilirsiniz. Parlak renkler ve yüksek reflektör bantlar ile maksimum görünürlük sağlar, böylece çocuklarınızın her zaman fark edilmesine yardımcı olur. Ayrıca hafif kumaşı ve pratik giyilebilirliği ile çocuklar için maksimum rahatlık sağlar.

Bu Çocuk İkaz Yelekleri, Anaokulu Etkinlikleri İçin Birebir

Anaokulu etkinlikleri; çocukların sosyalleşmesini ve sosyal yönlerini geliştirmesini en iyi şekilde sağlayan etkinliklerdir. Ancak bu aktiviteler sırasında çocukların güvenliğinin sağlanması her ebeveyn ve eğitmen için en önemli önceliktir.
Bu aktiviteler sırasında çocukların görünülebilirliği ve güvenliği için de en iyi seçenek fosforlu çocuk yeleğidir.

Ayrıca bu ürünleri kullanarak çocuklara güvenliğin önemini küçük yaşta göstermiş, onları eğlendirerek öğretmiş olacaksınız.

Bu reflektörlü yelekler üzerine özel olarak baskı yapılabilir. Bu sayede etkinliğinizin veya okulunuzun tanıtımını bu baskılı ikaz yeleği ile en iyi şekilde yapabilirsiniz. Üzerine yazdıracağınız yazılar, kullanacağınız logolar sizi ve etkinliğinizi en iyi şekilde temsil edecek.

Özellikler

Boyutlar 430 × 350 mm
Materyal

Polyester

Renkler

Pantone, Sarı, Turuncu

Pantone Üretim

2500 (min.)

Baskı Alanı

Ön, Arka

Baskı Seçenekleri

Empirme, Transfer

Menşe Ülke

Türkiye

Teslimat Süresi Teslimat süresi, tasarım hazırlık süresini ve ilk basılan numune süresini içermez. Teslimat süresi, siparişinizin teslimat adresine bağlı olarak değişebilir.

14-18 gün içinde kargoya verilir

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR…