Stok kodu: LUGA

Özel Tasarım Valiz Kılıfı

Ürün hakkında daha fazla bilgi talep edin

Ürün Açıklaması

Valiz Kılıfı Nedir, Ne İşe Yarar?

Valiz kılıfı, seyahat esnasında valizlerini korumak için tasarlanmıştır. Bu kılıflar Valizlerinizin üzerine geçerek valizinizi aşınma, çizikler ve bazen de hırsızlığa karşı korurken aynı zamanda seyahat deneyiminizi de özelleştirme fırsatı sunar.
Esnek ve dayanıklı kumaştan üretilen bu ürün, valizlerinizi sıkı bir şekilde sarar ve onları dış etkenlerden korur.
Ayrıca valiz kılıfları valizlerinizin karışmasını ve kaybolmasını da önler.

Valiz kılıfları genelde polyester gibi hafif ve elastik materyallerden üretilir. Bu polyester materyal esnekliği sayesinde genellikle çoğu valize uyumluluk sağlar. Ayrıca polyesterin hafifliği ve konforu sayesinde kullanılmadığı zaman kolay bir şekilde katlanıp saklanabilir. 

Yüksek kaliteli baskı ile üzerindeki logo ve ifadeler her alanda dikkat çekerek canlı bir görünüm sağlar. Bu sayede de valizinizi daha kolay fark edebilir, ayırt edebilirsiniz.

Özel Tasarım Valiz Kılıfı, Seyahat Ve Turizm Firmaları İçin En Etkileyici Tanıtım Ürünü!

Baskılı Valiz kılıfı, Bir promosyon ürünü olarak çok rahat bir şekilde kullanılabilir. Özel tasarım baskılı valiz kılıfı, markanızın adını dünyanın her yerinde taşıyarak bilinirliğinizi arttırır. Özellikle Seyahat ve turizm firmaları bu valiz kılıfları ile çok rahat bir şekilde tanıtım yapabilirler.

Eğer bir seyahat & turizm markasıysanız ve tanıtımınızı yapmak istiyorsanız valiz kılıfı kullanabilirsiniz. Etkinlikler, konferanslar ve iş seyahatleri gibi profesyonel ortamlarda dağıtılabilecek bu kılıflar, uzun süreli bir reklam etkisi yaratır.

Bu Baskılı Valiz Kılıfı, Özel Renkler Ve Boyutlarda Üretilebilir!

Bu özel valiz kılıfı, adından da anlaşılacağı üzere tamamen özel olarak tasarlanıyor. İhtiyaçlarınıza göre istediğiniz boyutlarda üretebiliriz. Böylece bu ürün, her türlü ihtiyaca ve zevke uyum sağlayabilmektedir. Pantone renk skalasındaki özel renklerden markanıza uygun olanı seçebilir, üzerindeki logo baskısıyla uyumu sağlayarak bir bütün oluşturabilirsiniz.

Özellikler

Boyut

İstenilen boyutta üretilebilir

Materyal

Polyester

Renkler

Pantone

Baskı Alanı

Tam Sarmal

Baskı Seçenekleri

Sublimasyon

Teslimat Süresi Teslimat süresi, tasarım hazırlık süresini ve ilk basılan numune süresini içermez. Teslimat süresi, siparişinizin teslimat adresine bağlı olarak değişebilir.

14-18 gün içinde kargoya verilir

Menşe Ülke

Türkiye

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR…