Stok kodu: PRIMA

Küp Bloknot

Ürün hakkında daha fazla bilgi talep edin

Ürün Açıklaması

Küp bloknotlar, çalışma masalarında bulunan en temel gereçlerden biridir ve kısa notlar almakta kullanılır. Çok geniş bir kullanım alanına sahip olan küp bloknotlar, doktorların hastalarına unutmamaları için not yazmasından, çalışanların aralarında kısa notlar paylaşmasına kadar birçok amaçla kullanılır. Elden ele dolaşması nedeniyle çok fazla insana temas eder ve bu da markanızın görünürlüğünü artırır.

Küp bloknotlar, kutu ve iç kağıtlara ofset baskı yapılarak özelleştirilebilir. Bloknot kağıtları, karton kutuda olabileceği gibi plastik, suni deri veya ahşap kutularda da üretilebilir. Ayrıca 250, 350, 500 ve 750 yaprak seçenekleri ile ihtiyacınıza uygun olarak üretim yapılabilir. Ahşap paletli model seçeneği de mevcuttur.

Küp Bloknot, çalışma ortamlarında sıkça kullanılan ve yüksek görünürlük sağlayan etkili bir promosyon ürünüdür. İş hayatında pratik kullanım ve markanızın tanıtımı için ideal bir seçenektir.

Özellikler

Materyal

Kağıt

Teslimat Süresi Teslimat süresi, tasarım hazırlık süresini ve ilk basılan numune süresini içermez. Teslimat süresi, siparişinizin teslimat adresine bağlı olarak değişebilir.

22-25 gün içinde kargoya verilir

Menşe Ülke

Türkiye

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR…