Stok kodu: ALBON

Kristal Plaket

Ürün hakkında daha fazla bilgi talep edin

Ürün Açıklaması

Kişiye özel kristal plaketlerimizle her başarıyı anlamlı kılın. Özel lazer kesim ve farklı materyal seçenekleriyle, altın, gümüş veya metal kaplama, lacivert veya kumlu kristal, mermer kaide, mermer ayak, pleksi gibi zengin seçenekler sunuyoruz. Kişiye özel tasarımlarla iş dünyasında ve özel günlerde takdir ve teşekkürü ışıltılı bir şekilde ifade edin. Ödül plaketi, teşekkür plaketi ve hediyelik plaket yaptırma ihtiyacınızda estetik ve kaliteyi bir arada sunan kristal plaketlerimizle fark yaratın.

Kişiye Özel Plaketlerle Anlamlı Jestler Yapın

Her bir plaket, kişiye özel üretimle özenle tasarlanır ve kişisel dokunuşlarla zenginleştirilir. Markanızın logosu veya özel bir mesajı şeffaf ve zarif kristal plaketlerimiz üzerine işleyerek alıcıya özel bir değer ve önem verdiğinizi hissettirin. İş dünyasında çalışanların başarılarını ödüllendirmek, öğretmenlere minnettarlığınızı ifade etmek veya sevdiklerinize anlamlı hediyeler vermek için kristal plaketler mükemmel hediyelerdir. Kişiye özel tasarımlar, plaketlerin alıcılar üzerinde unutulmaz bir iz bırakmasını sağlar ve hatırlanırken her zaman özel hissedilmelerini sağlar.

Özel lazer kesim ve zengin materyal seçenekleriyle üretilen kristal plaketler, kalite ve estetiğin bir araya geldiği ürünlerdir. Her detayı titizlikle işlenen plaketlerimiz, ödüllendirmenin ve takdirin en zarif simgesini sunar. Altın, gümüş veya metal kaplama, lacivert veya kumlu kristal, mermer kaide, mermer ayak, pleksi gibi farklı malzeme ve kesim seçenekleri sayesinde, her alanda kullanılabilir ve etkileyici bir dekorasyon parçası olarak kalır. Kristal plaketlerle ödüllendirme ve teşekkürünüzü taçlandırarak unutulmaz jestler yapın.

Özellikler

Materyal

Kristal, Metal

Renkler

Altın, Gümüş

Baskı Seçenekleri

Lazer, Serigrafi, UV

Teslimat Süresi Teslimat süresi, tasarım hazırlık süresini ve ilk basılan numune süresini içermez. Teslimat süresi, siparişinizin teslimat adresine bağlı olarak değişebilir.

7-10 gün içinde kargoya verilir

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR…