Stok kodu: ASCEND

Katlanabilir Laptop Standı

Ürün hakkında daha fazla bilgi talep edin

Ürün Açıklaması

Ascend laptop standı, mükemmel çalışma alanınızı her yerde oluşturmak için tasarlanmıştır ve ergonomi dikkate alınarak geliştirilmiştir!

Laptop bize her yerde çalışma esnekliği sağladı, ancak bu çalışma şekli sağlık sorunlarına sebep olabilir. Eklem ve omuzlarda rahatsızlığa neden olabilir. Boyun ağrılarına ve kambur bir sırt gibi uygunsuz duruşlara neden olabilir. Ascend ile, konforu, sağlığı ve genel fiziksel performansı optimize eden bir tasarım metodolojisi mevcuttur.

Ascend hafiftir, katlanabilir ve taşınabilirdir: her yerden mükemmel çalışma arkadaşı!

Dizüstü bilgisayarınızı 14 cm (5,5 inç) yükselterek, boyun, kol ve omuz ağrısını hafifletmeye yardımcı olun. Bu 110 gramlık (3,8 ons) hafif stant, her dizüstü bilgisayarla birlikte gelmesi gereken en iyi aksesuardır.

Brandcharger Origami Series

Hafif, sağlam ve taşınabilir hale getiren origami DNA'sı ile tasarlanmıştır.

Origami, bin yılı aşkın geçmişe sahip bir sanat kültürüdür.
Heykelsi tasarımlar oluşturmak için her türlü malzemeyi katlama sanatıdır.
Bu sanatın nihai amacı, katlama yoluyla üç boyutlu formlar yaratmaktır.

Katlanabilir Laptop Standı

Paketleme

Siyah karton kutu üzerine gümüş baskılı minimalist zarf tasarımı.

LOGO BASKISI NASIL YAPILIR?

Logonuz UV baskı ile uygulanır

Özellikler

Ağırlık 110 g
Boyutlar 300 × 140 mm
Markalar

Renkler

Pantone, Gri

Baskı Seçenekleri

Tampon, UV

Baskı Alanı

Ön

Sertifikalar

CA65, RoHS

Teslimat Süresi Teslimat süresi, tasarım hazırlık süresini ve ilk basılan numune süresini içermez. Teslimat süresi, siparişinizin teslimat adresine bağlı olarak değişebilir.

22-25 gün içinde kargoya verilir

Menşe Ülke

Çin

Paketleme 50 adet/koli, 52.5 x 17 x 33 cm, 8.5 kg
Marka hakkında
Önce Kalite ve Güvenlik

32 Endüstri ödülü kazanarak ve 10 yıl içinde dünya çapında birçok kez aday gösterilerek Kurumsal Hediye Endüstrisinde ciddi bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştır.

Her yeni ödülün onları bir adım daha öne taşıyarak sektöre güzel ürünler sunmak adına daha da istekli olmaları için ilham verdiğini açıklamaktadırlar.

.
Sertifikalı sürdürülebilirlik

Brandcharger, Textile Exchange (www.textileexchange.org) tarafından, RCS (Recycled Claim Standard) standardı taşıyan RPET'ten yapılmış ürünler sağlamak üzere onaylanmıştır. Yeni RPET yapmak için tüketici sonrası PET'i ayırma, yıkama ve pul haline getirme işlemi, ham plastik oluşturmaya göre çok daha az enerji (%75 daha az) gerektirir.
Daha fazla bilgi: www.textileexchange.org

Textile Exchange
Recycled Claim Standard
Çok ödüllü bir şirket

33 Endüstri ödülü kazanarak ve 11 yıl içinde dünya çapında birçok kez aday gösterilerek Kurumsal Hediye Endüstrisinde ciddi bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştır.

Her yeni ödülün onları bir adım daha öne taşıyarak sektöre güzel ürünler sunmak adına daha da istekli olmaları için ilham verdiğini açıklamaktadırlar.

Tedarikçi ödülleri:

İş güvenliği ödülü:

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR…