Stok kodu: LASER

Kablosuz Lazer Sunum Kumandası (Lazer Pointer)

Ürün hakkında daha fazla bilgi talep edin

Ürün Açıklaması

Kablosuz Lazer Sunum Kumandası İle Sunumlarınızda Farkınızı Gösterin!

Sunumlarınızı profesyonel bir dokunuşla taçlandırmak istiyorsanız, Kablosuz Sunum Kumandası tam size göre. 2.4GHz radyo frekansı teknolojisi ile 100 metre kontrol mesafesine sahip. Uç kısmında bulunan lazer işaretleyici sayesinde izleyicilerinizin dikkatini en iyi şekilde çekebilirsiniz. Ayrıca bu lazer 200 metreye kadar bir algılama mesafesi sunar.
640-660nm dalga boyundaki kırmızı lazer, her türlü sunum ortamında mükemmel görünürlük garanti eder. Bu sunum kumandası, Hem USB-A, hem de USB-C uyumlu alıcısı ile neredeyse her cihaza uyum sağlar ve fonksiyonlarını çalıştırabilir.

> Kapsamlı Özelleştirilebilir Fonksiyon Tuşları

Kumanda üzerinde sayfa ileri/geri, siyah ekran ve tam ekran gibi temel sunum özelliklerini kullanabileceğiniz tuşlar bulunur. Ayrıca bu tuşları istediğiniz gibi özelleştirebilir, özel tuş atamaları yapabilirsiniz.

100 metre Uzaktan Sunumunuzu Kontrol Edin!

Lazer Sunum Kumandası, 100 metre kontrol mesafesi ve 200 metreye kadar net lazer işaretleyici özelliği sunar.

Teknik Özellikler

Kablosuz Lazer Sunum kumandası, sunumlarınızın her açıdan daha etkili ve etkileyici olabilmesi için gelişmiş teknoloji ile üretilmiştir. Modern ve zarif tasarımı, ile göz alırken, pratik özellikleriyle de kullanım kolaylığı sağlar.

Bu Sunum Kumandasını Marka Logonuzla Özelleştirerek Bir Tanıtım Ürünü Haline Getirebilirsiniz!

Kablosuz Lazer Sunum Kumandası, hassas lazer kazıma baskısı ile marka logonuz üzerine eklenerek eşsiz bir promosyon ürünü haline gelebilir. Bu sayede, ürün bir sunum kumandası olmaktan çıkıp, markanızın profesyonelliğini yansıtan bir imaj taşımaya başlar. Bu özel sunum kumandalarını kurumsal etkinliklerde, konferanslarda, eğitim seminerlerinde veya müşteri hediye paketlerinde kullanarak, markanızın görünürlüğünü, bilinirliğini ve prestijini arttırabilirsiniz.

Özellikler

Ağırlık 32,9 g
Boyutlar 130 × 290 × 125 mm
Renkler

Gümüş

Özellikler

USB 2.0, Type-C

Pil Kapasitesi

300 mAh

Baskı Alanı

Ön

Baskı Seçenekleri

Lazer

Teslimat Süresi Teslimat süresi, tasarım hazırlık süresini ve ilk basılan numune süresini içermez. Teslimat süresi, siparişinizin teslimat adresine bağlı olarak değişebilir.

14-18 gün içinde kargoya verilir

Menşe Ülke

Çin

Paketleme 100 adet/koli, 49 x 36.5 x 20.5 cm, 13 kg

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR…