Stok kodu: BrandiSpeaker

Özel Tasarım Bluetooth Hoparlör

Stokta yok

Ürün hakkında daha fazla bilgi talep edin

Ürün Açıklaması

Markanıza ve ürünlerinize özel tasarımlar yaparak bluetooth hoparlör (speaker) üretimi gerçekleştirebiliriz.

Oldukça dayanıklı ve portatif bir ürün olan bu bluetooth hoparlör (speaker) şirketiniz için de harika bir promosyon malzemesidir.

Şirket promosyonunuz için tam istediğiniz gibi görünen bir ürüne ihtiyacınız varsa özel tasarım hoparlör BrandiSpeaker’ı tercih edebilirsiniz. Yumuşak PVC materyal sayesinde şirketiniz için tamamen kişiselleştirilmiş hoparlörler tasarlayabilmekteyiz.

Kurumsal Kimliğinizi Görünür Kılmak İçin Özel Tasarım Hoparlör

BrandiSpeaker, 2W ses çıkışı sağlayan ve kişisel kullanım için üretilen bir promosyon hoparlör modelidir. Tamamen firmanıza özel bir ürün olduğu için müşterilerinize ve çalışanlarımıza hediye ettiğiniz zaman yoğun bir ilgi görecektir. Yumuşak PVC malzeme ile çevrelenen bu hoparlörler, CE, FCC ve RoHS sertifikalarına sahiptir ve 2 yıl garanti ile sunulmaktadır. Bu ürünü diğer birçok promosyon malzemesinden ayıran en önemli özellik ise şirketiniz için uygun gördüğünüz bir tasarımın hoparlöre uyarlanabilmesidir. Dilediğiniz kadar baskı alanı bırakmak, renk ya da şekil konusunda karar vermek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Tasarım konusunda geniş bir hareket alanı sağlaması sayesinde BrandiSpeaker ile promosyon çalışması yapmak birçok şirket için en verimli promosyon tercihlerinden birisi olmaktadır.

Promosyon Hoparlör Ne Fark Yaratabilir?

Promosyon dünyasında görünür olmak önemlidir. Bunu sağlayan da tercih edilen ürünlerin sürekli kullanımda olması ve kullanıcıların hayatında vazgeçilmez bir yer edinmesiyle mümkündür. Telefon ve tablet kullananların sayısı her geçen gün artarken, bu cihazların birer medya oynatıcısı olarak kullanılması da yaygınlaşmaktadır. Bu eylemi destekleyen ve daha nitelikli kılan bir diğer ürün de taşınabilir bluetooth hoparlörlerdir. Günümüzde telefon ve tabletlerini bu şekilde kullanan insanlar arasında, bluetooth hoparlör kullanma alışkanlığı da son derece yaygın bir hale gelmektedir. Promosyon için tercih edilen doğru tasarım, şirketinizin sürekli olarak hayatın içinde ve görünür olmasını sağlayacaktır.

Özel Tasarım Hoparlör Şirketinize Ne Kazandırmaktadır?

Sıklıkla kullanılan bluetooth hoparlör gibi ürünler, taşınabilir olmaları ve çoğu zaman birden fazla insanın bulunduğu ortamlarda kullanılmaları itibarıyla, promosyonlar için çok kıymetlidirler. BrandiSpeaker’ın markanıza özel tasarım olduğunu da hesaba katarsanız, tamamen sizi temsil eden ve logonuzu taşıyan, aktif ve işlevsel bir cihazdan söz etmekteyiz. 2 yıl garanti kapsamında olan bu ürünler, sizlere en az iki yıl boyunca promosyon anlamında katkı sağlayacaktır.

Özellikler

Boyut

İstenilen boyutta üretilebilir

Ses Çıkış Gücü

2W

Materyal

Yumuşak PVC

Özellikler

Bluetooth, 3.5mm Audio

Renkler

Pantone

Sertifikalar

CE, FCC, RoHS

Teslimat Süresi Teslimat süresi, tasarım hazırlık süresini ve ilk basılan numune süresini içermez. Teslimat süresi, siparişinizin teslimat adresine bağlı olarak değişebilir.

22-25 gün içinde kargoya verilir

Menşe Ülke

Çin

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR…