Stok kodu: POLAR ECO

Çok Fonksiyonlu Su Geçirmez Termal Çanta 16 L

Ürün hakkında daha fazla bilgi talep edin

Ürün Açıklaması

Bu ürün 9 adet geri dönüştürülmüş PET Şişeden yapılmıştır

Geri dönüştürülmüş PET kumaşın dayanıklılığıyla tanışın! Su geçirmez termal çanta özelliği, soğuk yiyecek ve içeceklerinizi uzun süre serin tutarken, sıcak yiyecek-içeceklerinizin de sıcaklığını koruyarak ideal bir içecek çantası olma özelliğini taşır. Pikniklerden günlük kullanıma, yolculuklardan ofis yaşantınıza kadar, bu termal çanta her an sizinle. Promosyon çanta olarak tercih edebileceğiniz bu ürün, fonksiyonelliği ve estetiği bir araya getiriyor. Markanızı bu ürünle tanıtarak hem prestijinizi, hem de kalitenizi zirvede tutun. 
Fermuarlı ön cep ve genişleyebilir yan cepleriyle tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor. Bu çantayı tercih ederek hem doğaya katkıda bulunun hem de şıklığınızla farkınızı ortaya koyun.

RCS Sertifikalı

Geri Dönüşüm İddia Standardı (RCS), geri dönüşümlü girdilerin ve denetim zincirinin üçüncü taraflarca sertifikalandırılması için gereklilikleri belirleyen uluslararası, isteğe bağlı bir standarttır. RCS'nin amacı, geri dönüşümlü malzemelerin kullanımını arttırmak, malzemelerin gerçekten geri dönüşümlü olduğuna ve son üründe bulunduğuna dair güvence vermektir.

Hem geniş kapasite, hem rahat kullanım!

Dik duran şarap şişeleriniz için de ideal bir yüksekliğe sahip olan bu çanta, aynı zamanda entegre şişe açacağıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Fermuarlı geniş ön cep, çatal, bıçak veya aksesuarlarınız için ekstra depolama alanı sunarken, genişleyebilir yan cepleri de depolama için mükemmel bir çözüm.

LOGO BASKISI NASIL YAPILIR?

Logonuz damla, lazer kazıma veya tampon baskı ile çantanın ön yüzüne uygulanır

Özellikler

Ağırlık 350 g
Boyutlar 400 × 290 × 175 mm
Markalar

Materyal

rPET

Renkler

Gri

Kapasite

16 L

Baskı Seçenekleri

Damla, Lazer, Tampon

Baskı Alanı

Ön

Sertifikalar

Prop 65, Recycled Claim Standard (RCS)

Teslimat Süresi Teslimat süresi, tasarım hazırlık süresini ve ilk basılan numune süresini içermez. Teslimat süresi, siparişinizin teslimat adresine bağlı olarak değişebilir.

22-25 gün içinde kargoya verilir

Menşe Ülke

Çin

Paketleme 20 adet/koli, 52 x 34 x 65 cm, 9 kg
Marka hakkında
Önce Kalite ve Güvenlik

32 Endüstri ödülü kazanarak ve 10 yıl içinde dünya çapında birçok kez aday gösterilerek Kurumsal Hediye Endüstrisinde ciddi bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştır.

Her yeni ödülün onları bir adım daha öne taşıyarak sektöre güzel ürünler sunmak adına daha da istekli olmaları için ilham verdiğini açıklamaktadırlar.

.
Sertifikalı sürdürülebilirlik

Brandcharger, Textile Exchange (www.textileexchange.org) tarafından, RCS (Recycled Claim Standard) standardı taşıyan RPET'ten yapılmış ürünler sağlamak üzere onaylanmıştır. Yeni RPET yapmak için tüketici sonrası PET'i ayırma, yıkama ve pul haline getirme işlemi, ham plastik oluşturmaya göre çok daha az enerji (%75 daha az) gerektirir.
Daha fazla bilgi: www.textileexchange.org

Textile Exchange
Recycled Claim Standard
Çok ödüllü bir şirket

33 Endüstri ödülü kazanarak ve 11 yıl içinde dünya çapında birçok kez aday gösterilerek Kurumsal Hediye Endüstrisinde ciddi bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştır.

Her yeni ödülün onları bir adım daha öne taşıyarak sektöre güzel ürünler sunmak adına daha da istekli olmaları için ilham verdiğini açıklamaktadırlar.

Tedarikçi ödülleri:

İş güvenliği ödülü:

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR…