Genel, Ürünler

Promosyon Powerbank Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Promosyon Powerbank Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Cep telefonlarının pilini her an her yerde dolu tutmaya çalışmak ciddi bir meseledir. Aynı durum tabletlerde ve akıllı saatlerde de geçerlidir. Yakınınızda bir elektrik prizi yoksa ya da özel aracınızda değilseniz telefonunuzu şarj etmeniz çok zordur. Powerbank olarak bilinen, enerji depolayabilen ve yanınızda taşıyabileceğiniz cihazlar bu zorluğu ortadan kaldırmaya adaydır.

Ancak kaliteli malzemeden üretilen uzun ömürlü powerbank’ler bulunduğu gibi, kaçınılmaz olarak kısa ömürlü ve güvenilmez powerbank modelleri de karşınıza çıkabilir. Güvenilmez cihazlar telefonunuzu doğru şekilde şarj etmeyeceği gibi zaman içerisinde bozulmalara da yol açmaktadır. Promosyon malzemesi olarak son derece ideal bir etki yaratan powerbank’leri Doyuk ile seçtiğiniz takdirde bu sorunlardan korkmanıza gerek yoktur.

Doyuk Güvencesiyle Promosyon Powerbank Almak

Doyuk Promosyon olarak ithal ettiğimiz tüm ürünleri titizlikle seçtiğimizi her fırsatta dile getiriyoruz. Promosyon amacıyla bizimle düzenli olarak çalışan firmalar da bu üstün hizmet kalitemizin bir kanıtı niteliğindedir. Henüz bizimle tanışmadıysanız şimdi tam zamanı! Güvenilir cihazlarımız, üstün teknolojilerimiz ve ünlü markalarımızla yanınızdayız.

Toptan powerbank alırken ekstra dikkatli olmalısınız. Uzun ömürlü piller kullanan powerbank modellerine yönelmek her zaman en iyisidir. Doyuk Promosyon olarak ithal ettiğimiz powerbankleri seçerken, cihaz pillerinin Lityum Polimer (Li-Po) olup olmadığına dikkat ederiz. Ürünün yüzey alanı çok iyi baskı imkanı verse bile pil olarak Lityum İyon (Li-Ion) silindir batarya kullanılıyorsa o üründen vazgeçeriz. Çünkü polymer piller çok daha güvenilir ve uzun ömürlüdür. Böylece müşterilerinizi ve hedef kitlenizi daha çok mutlu eder.

Lityum Polimer (Li-Po) Batarya
Lityum İyon (Li-Ion) Silindir Batarya

Promosyon powerbank ürünü ne kadar uzun ömürlü olursa işletmenizin tanıtım süresi de o kadar uzun olacaktır. Doyuk Promosyon olarak toptan powerbank ithal ederken en çok dikkat ettiğimiz konu ürünlerin pil kalitesidir.

Promosyon Powerbank Fiyat Farkları Neden Oluşur?

Şirket tanıtımınız için göndereceğiniz baskılı powerbank modelleri uzun süre kullanılacak eşyalar olduğundan baskı yapılan yüzeylerin de dayanıklı ve aşınmaz olması önemlidir. Geniş yüzeyler çoğu zaman iyi sonuçlar verse de iyi tasarlanmış küçük baskılar da son derece etkili olabilir. Çoğu zaman, kullanılan malzemenin kalitesine göre toptan powerbank fiyatları arasında farklar oluşabilir. Ancak bizim sunduğumuz en ekonomik modeller bile uzun süre dayanacak kaliteli cihazlardan oluşmaktadır. Üstelik Doyuk ile seçtiğiniz her ürün 2 yıl garanti kapsamındadır. Ayrıca her biri çeşitli güvenilirlik testlerinden geçirilerek sizlere sunulur. Cihazlarımızın sayfalarında gördüğünüz tüm bilgiler doğrudur. Yani beklediğiniz hizmet eksiksiz şekilde sizin olabilir.

Kablosuz Şarj Powerbank İle Şirket Logonuz Her Yerde

Powerbank toptan satış modellerimiz arasında yer alan kablosuz şarj cihazları, özellikle promosyon eşyası olarak son derece verimlidir. Kullanıcıların gittiği her yere götürebilecekleri taşınabilir şarj cihazı sayesinde şirket logonuz daima hareket halinde ve göz önünde olacaktır. Promosyon işindeki asıl hedefin görünürlük olduğunu hesaba katarsanız ve buna toptan powerbank fiyatları ile sağladığımız avantajlarımızı da eklerseniz doğru bir seçim yaptığınızı göreceksiniz.

Şirketimiz powerbanklerin üzerine baskı yaparken çeşitli baskı teknikleri kullanmaktadır. Detaylı bilgi için “Promosyon Ürünlerinde Kullanılan Baskı Teknikleri” yazımıza okuyabilirsiniz.

Ekonomik promosyon powerbank fiyat seçenekleri ve üstün baskı teknikleri Doyuk’ta sizleri bekliyor. Doyuk Promosyon hem ithal ürünleri seçerken hem de baskı aşamasında mümkün olan en iyi malzemelerle ve en iyi sonuç veren baskı yöntemleri ile çalışmaktadır. Böylece promosyon olarak göndereceğiniz ürünlerin uzun süreli kullanılacaklarından emin olmanızı sağlamaktayız.

Daha fazla bilgi almak için ekibimizle iletişime geçebilir ya da hemen sipariş verebilirsiniz.