Genel

Promosyon USB Bellek Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Promosyon USB Bellek Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Doyuk Promosyon’un öncelikli ürünlerinden bir tanesi şüphesiz promosyon USB belleklerdir. Bunun en önemli nedeni, flash belleklerin kısa süre içerisinde kullanıcısıyla bütünleşmesidir. Kişisel bilgiler dahil olmak üzere her türlü dokümanı muhafaza eden bu küçük cihazlar, zaman içinde kullanıcıların en önemsediği eşyalardan biri haline dönüşmekte. Promosyon etkisi açısından bakıldığında bu çok kıymetli bir ilişki. Şirketiniz adına logo bastığımız bir ürünün, kullanıcısıyla hızla bütünleşmesi ve aktif olarak kullanılması bu alanda varmak istediğimiz nihai noktadır.

Promosyon USB Bellek Küçük, Etkisi Büyük

irket tanıtımlarınız için toptan flash bellek tercih edip bunu doğru şekilde yaptığınızda tanıtımınızı destekleyeceği çok açık. Ancak çok da sağlam olmayan problemli bir USB bellek, beklenen etkinin tam tersini yapabilir. Bizim için, seçtiğimiz USB’nin hangi çiple üretildiğinden de daha önemli olan, H2 testini geçip geçmediğidir. Söz konusu USB olunca H2 testi en önemli kriterdir. Bu testi geçen ürünlerin zaten iyi bir çiple donatıldığından emin olabilirsiniz. Doyuk Promosyon olarak ithal ettiğimiz ürünlerde ilk baktığımız özellik budur.

Toptan USB bellek alırken en iyisini aldığınızı düşünebilirsiniz ama günümüzde upgrade edilerek satışa sunulan sayısız bellek bulunmakta. Bu konuyu netleştirmek ve elinizdekinin en iyisi olduğunu garantilemek için tüm bellekleri tek tek test etmekteyiz. Böylece aldığınız ürünün tam kapasite ile çalıştığından emin oluruz. İyi çalışan bir USB bellek, uzun süreler boyunca kullanıcıların elinin altında olacağından şirket promosyonunuz için en doğru hamledir. Küçük bir cihazla büyük bir etki yaratmak ancak cihaz iyi çalışıyorsa mümkündür.

Markanıza Özel Baskılı Promosyon Flash Bellek

USB bellekler küçük boyutlarda olduğu için de son derece sevimli olabilen baskı yüzeyleri bulunmakta. Doyuk Promosyon olarak biz de bu sevimli yüzeylere en efektif şekilde logonuzu basmayı hedeflemekteyiz. Bu hedef doğrultusunda her yüzey malzemesi için doğru baskı tekniğini kullanırız. Böylece logo baskısı yapılırken hata payı da ortadan kalkmış olur.

Kurumunuzla özdeşleşmesini istediğiniz bellekleri stoklarımızdan almak yerine size özel bir üretim yapmamızı da isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda ortak bir hedef belirleyip isteğinize uygun bir tasarımı da hayata geçirebiliriz. Dilediğiniz promosyon flash bellek, doğru şekilde ilerleyen bir ortak çalışma ile kolayca oluşturulabilir. Promosyon ürünü olarak kullanacağınız USB belleklere, silinebilir ya da silinemez dosya yüklemeleri de yapmaktayız. Böylece kurumsal olarak yaratmak istediğiniz etki daha da güçlenir. Belleklerin içinde bulunan ikonlar için de benzer bir müdahalede bulunabiliriz. Belleklerin içinde yer alan disk isimlerini ve hatta disk ikonlarını da dilediğiniz şekilde değiştirmek mümkün. Promosyon flash bellek tamamen isteğiniz doğrultuda şekillendiğinden tanıtım hedeflerinizi yakalamak da kolaylaşır. Bu da promosyon işinde mümkün olan en büyük kazançtır.

Toptan Flash Bellek Avantajları

Toptan USB bellek alırken oldukça fazla seçenekle karşılaşırsınız. İlginç flash bellek modelleri her zaman üretilmekte. Şirketiniz için baskılı flash bellek yaptırmayı düşünüyorsanız belki USB kartvizit sizin için en iyisidir. Daha farklı, değişik USB bellek modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu seçim tabii ki size ait. Bizim işimiz ise seçtiğiniz modeli şirketinizin kimliğine büründürmek. Logonuzu en etkili şekilde basmak ve sağlamlığı garanti olan bir ürün üstünde çalışmak. Bu koşullar sağlandığında promosyon eşyası olarak USB bellek kullanmak çok akıllıca bir fikir. Doyuk Promosyon olarak promosyon işi için en elverişli malzemeyi birçok seçeneği eleyerek bulmaktayız.

Doğru ve sağlam ürünleri ithal ettiğimizden emin olabilirsiniz. H2 testi gibi çok önemli kalite kontrol yöntemlerini kullanarak size garantili ve uzun ömürlü cihazlar sunmaktayız. Doğru baskı tekniği ve şirketinize özel tasarımlar ile siz değerli müşterilerimiz için en iyi sonucu almayı garanti ediyoruz.