Stok kodu: TRUVA

Cam Kırma Çekici Emniyet Kemer Kesici

Ürün hakkında daha fazla bilgi talep edin

Ürün Açıklaması

Farklı ve İşlevsel Bir Promosyon Ürünü: İmdat Çekici

Otobüs, minibüs veya tren gibi toplu ulaşım araçlarında görmeye aşina olduğumuz bir güvenlik aletidir. Kaza sonrasında kişinin hızlı ve güvenli bir şekilde araçtan çıkması gerekir. Fakat araçta oluşan hasardan dolayı kapılar açılmayabilir veya emniyet kemeri kitlenebilir. Bu yüzden her araçta imdat çekici bulunması gerekir.

İmdat çekici, olağan dışı durumlarda araçtan camı kırarak çıkabilmeniz için kullanılan önemli bir güvenlik aparatıdır. Araç camları normal şartlarda kolay kolay kırılmaz fakat imdat çekicinin sivri metal ucu cam kırıcı özelliğe sahiptir. Bu sayede zorunlu hallerde cama vurarak güvenli ve kolay bir şekilde kırmanızı sağlar. Kırılan cam dışarı doğru patlama yapar. Bu sayede cam parçacıkları vücudunuza daha az zarar verir ve daha sağlıklı bir şekilde aracı terk edebilirsiniz.

Cam Kırma Çekici & Kemer Kesici Özelliği Bir Arada

Bir ucu cam kırma çekici özelliğine sahipken diğer ucunda keskin bir falçata bulunmaktadır. Falçata bulunan uç kaza durumunda kitlenen kemeri hızlı bir şekilde kesmenizi sağlar.

Ergonomik yapısı sayesinde ele tam oturur ve rahat bir kavrama sağlayarak her iki özelliğinde kolaylıkla kullanılmasını sağlar.

Torpido, koltuk cebi, bagaj, ilk yardım çantası gibi farklı noktalarda muhafaza edebilirsiniz.

Uzun Ömürlü Promosyon Ürünü

İmdat çekici geniş bir baskı alanına sahiptir. Hem ön hem de arka yüzeyine renkli baskı yapılabilmektedir ve uygulanan baskı kalıcıdır. Markanıza özel baskı yapılmış bu kullanışlı ürünü müşterinize ve çalışanlarınıza hediye edebilirsiniz. İlgi çekici ve kullanışlı bir ürün olduğu için hediye ettiğiniz kişi üzerinde olumlu bir etki bırakacaktır. Dayanıklı ve kaliteli materyalden imal edildiği için de uzun yıllar kullanılarak markanızın daima hatırlanmasını sağlayacaktır.

Ürünün rengi beyazdır fakat 10.000 adet ve üzeri siparişlerde pantone renginize göre özel üretim gerçekleştirerek kurumsal renginize sahip bir promosyon ürünü elde edebiliriz.

Ürünümüz CE ve RoHS gibi tüm dünyada geçerli olan güvenilir sertifikalara sahiptir.

TRUVA imdat çekici veya başka promosyon ürünleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, numune talep edebilirsiniz.

Özellikler

Ağırlık 60 g
Boyutlar 170 × 80 × 13 mm
Materyal

ABS plastik

Renkler

Pantone, Beyaz

Pantone Üretim

10.000 (min.)

Baskı Seçenekleri

Serigrafi, Tampon

Baskı Alanı

Yanlara

Sertifikalar

CE, RoHS

Teslimat Süresi Teslimat süresi, tasarım hazırlık süresini ve ilk basılan numune süresini içermez. Teslimat süresi, siparişinizin teslimat adresine bağlı olarak değişebilir.

14-18 gün içinde kargoya verilir

Menşe Ülke

Çin

Paketleme 125 adet/koli, 42 x 25 x 26.5 cm, 8.5 kg

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR…