Stok kodu: LANY

Telefon Askısı

Ürün hakkında daha fazla bilgi talep edin

Ürün Açıklaması

Bu ürün 0.5 adet geri dönüştürülmüş PET Şişeden yapılmıştır

Lany, cep telefonu sahibi olan herkes için vazgeçilmez bir kurumsal hediye!
Geri dönüştürülmüş ♻ PET şişelerden yapılan Lany, telefon kılıfınızı çapraz askılı bir çanta haline getirir ve ellerinizi özgür bırakır. Telefon Boyun Askısı, zarif metal gövdeli tasarımıyla büyük ve güvenilir kullanım kolaylığı sağlar. Bu yeni nesil ürün, her zaman çantanızda olmalıdır.

RCS Sertifikalı

Geri Dönüşüm İddia Standardı (RCS), geri dönüşümlü girdilerin ve denetim zincirinin üçüncü taraflarca sertifikalandırılması için gereklilikleri belirleyen uluslararası, isteğe bağlı bir standarttır. RCS'nin amacı, geri dönüşümlü malzemelerin kullanımını arttırmak, malzemelerin gerçekten geri dönüşümlü olduğuna ve son üründe bulunduğuna dair güvence vermektir.

LOGO BASKISI NASIL YAPILIR?

Logonuz hassas lazer kazıma veya UV baskı ile uygulanır

Özellikler

Ağırlık 161 g
Boyutlar 1200 mm
Markalar

Materyal

Metal, Naylon

Renkler

Gümüş

Baskı Seçenekleri

Lazer

Baskı Alanı

Ön, Arka

Sertifikalar

RoHS

Teslimat Süresi Teslimat süresi, tasarım hazırlık süresini ve ilk basılan numune süresini içermez. Teslimat süresi, siparişinizin teslimat adresine bağlı olarak değişebilir.

22-25 gün içinde kargoya verilir

Menşe Ülke

Çin

Paketleme 50 adet/koli, 41 x 32.5 x 17.5 cm, 3.6 kg
Marka hakkında
Önce Kalite ve Güvenlik

32 Endüstri ödülü kazanarak ve 10 yıl içinde dünya çapında birçok kez aday gösterilerek Kurumsal Hediye Endüstrisinde ciddi bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştır.

Her yeni ödülün onları bir adım daha öne taşıyarak sektöre güzel ürünler sunmak adına daha da istekli olmaları için ilham verdiğini açıklamaktadırlar.

.
Sertifikalı sürdürülebilirlik

Brandcharger, Textile Exchange (www.textileexchange.org) tarafından, RCS (Recycled Claim Standard) standardı taşıyan RPET'ten yapılmış ürünler sağlamak üzere onaylanmıştır. Yeni RPET yapmak için tüketici sonrası PET'i ayırma, yıkama ve pul haline getirme işlemi, ham plastik oluşturmaya göre çok daha az enerji (%75 daha az) gerektirir.
Daha fazla bilgi: www.textileexchange.org

Textile Exchange
Recycled Claim Standard
Çok ödüllü bir şirket

33 Endüstri ödülü kazanarak ve 11 yıl içinde dünya çapında birçok kez aday gösterilerek Kurumsal Hediye Endüstrisinde ciddi bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştır.

Her yeni ödülün onları bir adım daha öne taşıyarak sektöre güzel ürünler sunmak adına daha da istekli olmaları için ilham verdiğini açıklamaktadırlar.

Tedarikçi ödülleri:

İş güvenliği ödülü:

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR…