Stok kodu: BELRA

Şemsiye

Ürün hakkında daha fazla bilgi talep edin

Ürün Açıklaması

Logo Baskılı Promosyon Şemsiye ile Markanızı Yağmurlu Günlerde de Öne Çıkarın!

Hava şartları yağmurlu olduğunda bile markanızın tanıtımını yapacak bir ürün mü arıyorsunuz? Logo baskılı promosyon şemsiye seçenekleri ile kötü hava şartlarında bile marka logonuzu herkese tanıtabilirsiniz. Bu şemsiyeler sadece yağmurdan korunmak için kullanılmaz, aynı zamanda marka logonuzun üzerinde taşınmasıyla markanızın bilinirliğini arttıracak. İster bir sokakta, ister toplu etkinliklerde isterseniz de iş gezilerinde bu ürün ile markanızı yaygınlaştırmayı sağlayabilirsiniz.

Kurumsal renklerinizle uyum sağlayacak bu özel promosyon şemsiye, marka bilinirliğinizi arttırırken aynı zamanda hediye ettiğiniz kişiler için pratik ve kullanışlı bir ürün olacak.

Dayanıklılık, Fonksiyonellik ve Pratikliğin Buluşması

Seyahat ve günlük kullanımlar için tasarlanan baskılı şemsiyeler, sadece şık görünümleriyle değil, aynı zamanda dayanıklılık ve fonksiyonellikleriyle de öne çıkar. Bu ürün, Hem işlevsel hem de uzun ömürlü bir promosyon ürünü arayanlar için idealdir.

Bu şemsiyeler zorlu hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlanarak üretiliyor. Kaliteli malzemeler ve sağlam yapısı sayesinde, rüzgarlı ve yağmurlu günlerde güvenilir bir koruma sağlar. Su itici kumaş ve sağlam tutma sapı, şemsiyenin formunu koruyarak uzun süreli kullanım sunar. Bu dayanıklılık, şemsiyenizin yıllar boyunca markanızı temsil etmeye devam etmesini sağlar.

Özellikler

Materyal

Polyester

Renkler

Pantone

Baskı Seçenekleri

Serigrafi

Menşe Ülke

Çin

Teslimat Süresi Teslimat süresi, tasarım hazırlık süresini ve ilk basılan numune süresini içermez. Teslimat süresi, siparişinizin teslimat adresine bağlı olarak değişebilir.

14-18 gün içinde kargoya verilir

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR…