Stok kodu: VEGA

10.000 mAh Dahili Çoklu Şarj Kablolu Powerbank

Ürün hakkında daha fazla bilgi talep edin

Ürün Açıklaması

Web 1.0 ile internet üzerinden sadece bilgi alınabiliyordu. Fakat 2004 yılında Web 2.0’ın gelişmesiyle birlikte insanların dünya çapında daha aktif ve sosyal olmasına olanak sağlayan bir yapı ortaya çıktı. Bu sayede internet kullanıcıları içerik üretebilir, diğer kullanıcılar ile bilgi ve fikir alışverişinde bulunabilir hale geldi. Son yıllarda e-dönüşümün de devlet politikası halini almaya başlamasıyla birlikte akıllı telefonların gündelik yaşam içinde daha fazla yer bulmasına neden oldu.

Akıllı telefonların kullanım alanlarının artmasıyla birlikte şarj sorunu yaşanmaya başladı. Akıllı telefonların bataryası tam doluyken bile bir gün gitmemesi nedeniyle ihtiyacı karşılamak için powerbank ürünleri kullanıma sunuldu.

Powerbank Promosyon

Akıllı telefonların şarj sorununu ortadan kaldırdığı için powerbank kullanımı yaygınlaştı ve hemen hemen tüm telefon kullanıcılarının yanından eksik etmediği bir ürüne halini aldı. Kullanıcılar tarafından benimsenmiş, uzun ömürlü bir ürün olması powerbank’in başarılı bir promosyon ürünü olmasını sağladı.

VEGA Powerbank firmamız tarafından ithal edilmektedir. Hem ithalatçısı olmamız hem de baskı hizmetini bünyemizde sunuyor olmamız nedeniyle powerbank toptan alımlarınızda uygun fiyat sunabilmekteyiz.

Logo Baskılı Powerbank

Powerbank geniş baskı alanına sahiptir. Geniş baskı alanı logo ve yüksek kalitede fotoğraf baskısı yapmaya olanak sağlar.  Müşterinize ve çalışanlarınıza hediye edeceğiniz logo baskılı powerbank ile özel hissetmelerini sağlarken aynı zamanda marka bilinirliğinize artırabilirsiniz.

VEGA Powerbank uzun süreli kullanıma uygun, 10.000 mAh yüksek pil kapasitesine sahiptir. Dışı sert çizilmez mat polikarbon malzemeden üretilmiştir. Üzerinde yer alan dâhili çoklu şarj kabloları (Lightning, Type-C, Micro-USB, USB) ile her marka ve modelde telefonu şarj edebilir. Aynı anda birden fazla cihazı şarj etme özelliğine de sahiptir. Üzerinde %100, %75, %50, %25 pil doluluğunu gösteren 4 katmanlı pil göstergesi mevcuttur. 5V şarj gerilimi ve 2A çıkış akımı sunmaktadır.

Powerbank promosyon ürünü olarak tercih ederken yüksek kalitede, standartlara uygun ve gerekli güvenlik testlerinden geçmiş ürünleri tercih etmeniz marka imajınızı korumak açısından büyük önem arz etmektedir. Çünkü markanıza özel baskılı powerbank firmanızı ve ürününüzü temsil ettiği için yaşanan bir aksaklık kötü itibar bıkacaktır. Bunun bilincinde olarak portföyümüzde sadece yüksek kalitede olan ürünlere yer vermekteyiz.

Özellikler

Ağırlık 230 g
Boyutlar 140 × 68 × 20 mm
Markalar

Özellikler

USB 2.0, Type-C, Lightning, Micro USB

Pil Kapasitesi

10.000 mAh

Materyal

ABS plastik

Renkler

Pantone, Beyaz

Pantone Üretim

3000 (min.)

Baskı Seçenekleri

Serigrafi, Tampon, UV

Baskı Alanı

Ön

Teslimat Süresi Teslimat süresi, tasarım hazırlık süresini ve ilk basılan numune süresini içermez. Teslimat süresi, siparişinizin teslimat adresine bağlı olarak değişebilir.

14-18 gün içinde kargoya verilir

Menşe Ülke

Çin

Paketleme 50 adet/koli, 52 x 18.5 x 38 cm, 15.5 kg
100 adet/koli, 60 x 32 x 37 cm, 30.3 kg

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR…