Stok kodu: ARIA PRO

Gürültü Önleyici Kulaklık

Ürün hakkında daha fazla bilgi talep edin

Ürün Açıklaması

En yeni Aktif Gürültü Engelleme (ANC) teknolojisi ile donatılmış olan Aria Pro, 6 saate varan uzun oynatma süresiyle günlük hayatınızda deneyimleyebileceğiniz en iyi kablosuz ses deneyimini sunar.

BrandCharger’ın Ambient Harmonics Signature Sound özelliklerine sahip bu hafif kulaklık, güvenli ve rahat bir uyumla birlikte müzik zevkinizden ödün vermeden bir ses kalitesi yaşamanızı sağlar.

Dokunmatik özellikli müzik kontrolleri ve entegre mikrofon, Aria Pro’yu hareket halindeyken müzik dinlemek ve aramaları cevaplamak için mükemmel bir arkadaştır.

Gürültü Önleyici Kulaklık

6 saate varan uzun oynatma süresiyle

Sezgisel dokunmatik müzik kontrolü ve eller serbest arama için dahili mikrofon.

IPX4 su sıçramasına karşı dayanıklı

Tüm hava koşulları için tasarlanmıştır.

Al çift mikrofonlu çağrı gürültü azaltma

Yapay zeka teknolojisi, sesinizi çevrenizdeki gürültüden izole ederek en yoğun çalışma ortamında bile son derece net konuşma sağlar.

Oyun zamanı

Müzik: 6 saate kadar | Konuşma süresi: 5 saate kadar

Hareket Halindeyken Şarj Edin

Şarj kutusu, kulaklığı kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz ve hareket halindeyken toplam 12 saat ekstra çalma süresi boyunca şarj edebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Kendine Özgü Patlayıcı Ses

BrandCharger'ın Ambient Harmonics Signature Sound özelliğine sahip bu ergonomik kulaklık, en güçlü bas tepkisini, derin alçak sesleri ve kristal netliğinde tizleri üretir.

Aktif Gürültü Engelleme

ENC, çevredeki istenmeyen sesleri azaltmaya veya ortadan kaldırmaya yönelik bir ses işleme tekniğidir ve dinleyicinin amaçlanan ses sinyalini daha iyi duymasını sağlar.

Lüks Hediye Kutusu

Ambalaj heyecan yaratır. İnsanlar güzel paketlenmiş bir ürün gördüklerinde, bu onları ürünü açmaya teşvik eder ve bir neşe unsuru yaratır...

LOGO BASKISI NASIL YAPILIR?

Logonuz kutu üzerine UV baskı ile uygulanır

Özellikler

Ağırlık 120 g
Boyutlar 64,6 × 39,3 × 23 mm
Markalar

Materyal

Plastik

Renkler

Pantone, Siyah

Pantone Üretim

2000 (min.)

Baskı Seçenekleri

UV

Baskı Alanı

Ön, Arka

Sertifikalar

CE, FCC, MSDS, RoHS, UN38.3

Teslimat Süresi Teslimat süresi, tasarım hazırlık süresini ve ilk basılan numune süresini içermez. Teslimat süresi, siparişinizin teslimat adresine bağlı olarak değişebilir.

22-25 gün içinde kargoya verilir

Menşe Ülke

Çin

Paketleme 50 adet/koli, 50 x 25 x 18 cm, 7 kg
Marka hakkında
Önce Kalite ve Güvenlik

32 Endüstri ödülü kazanarak ve 10 yıl içinde dünya çapında birçok kez aday gösterilerek Kurumsal Hediye Endüstrisinde ciddi bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştır.

Her yeni ödülün onları bir adım daha öne taşıyarak sektöre güzel ürünler sunmak adına daha da istekli olmaları için ilham verdiğini açıklamaktadırlar.

.
Sertifikalı sürdürülebilirlik

Brandcharger, Textile Exchange (www.textileexchange.org) tarafından, RCS (Recycled Claim Standard) standardı taşıyan RPET'ten yapılmış ürünler sağlamak üzere onaylanmıştır. Yeni RPET yapmak için tüketici sonrası PET'i ayırma, yıkama ve pul haline getirme işlemi, ham plastik oluşturmaya göre çok daha az enerji (%75 daha az) gerektirir.
Daha fazla bilgi: www.textileexchange.org

Textile Exchange
Recycled Claim Standard
Çok ödüllü bir şirket

33 Endüstri ödülü kazanarak ve 11 yıl içinde dünya çapında birçok kez aday gösterilerek Kurumsal Hediye Endüstrisinde ciddi bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştır.

Her yeni ödülün onları bir adım daha öne taşıyarak sektöre güzel ürünler sunmak adına daha da istekli olmaları için ilham verdiğini açıklamaktadırlar.

Tedarikçi ödülleri:

İş güvenliği ödülü:

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR…