Genel

VIP Promosyon Ürün Tercihleri

Kutulu Hediye Seti

Yılbaşı ve bayram günleri gibi yılın özel zamanlarında hemen hemen tüm firmalar ve işletmeler kurumsal hediye arayışına girmektedirler. Ancak VIP promosyon hediyeleri bulmak hiç de kolay bir iş değildir. Özellikle kısıtlı bir bütçe içinde hareket ediyorsanız ucuz seçeneklere yönelmeyi tercih edebilirsiniz. Bu kararı verirken rakip firmaların da sizinle benzer bir süreç yaşadığını unutmayın. Onların seçimine kıyasla daha ucuz bir ürün tercih ederseniz promosyon yarışına 1-0 yenik başlayabilirsiniz. Özellikle iş dünyasının üst düzey bir kitlesine hitap ediyorsanız mutlaka VIP kurumsal hediye çeşitlerini seçmeli ve firmanızın tanıtımını en iyi şekilde yapmalısınız. Benzer bir süreç içerisindeyseniz yazımızın devamını okuyabilir, kurumsal hediyelerin önemi hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve firmanız ya da şirketiniz için en doğru promosyon ürünlerini seçebilirsiniz.

VIP Promosyon Ürünleri Neden Önemlidir?

Promosyon hediyeleri her ne kadar müşterileri mutlu etmek için seçilse de asıl amaç tanıtım yapmaktır. Doğru ürünleri seçerek ve ürünler üzerine nitelikli logo baskıları yaptırarak hızlı bir reklam alanı yaratabilirsiniz. Hediyeleriniz, logonuzla birlikte çok sayıda kişi tarafından kullanılacak, sizin olmadığınız alanlarda şirketinizin ya da firmanızın tanıtımını yapacaktır. Ancak promosyon hediyelerini önemli hale getiren bir başka detay daha bulunmaktadır. Seçtiğiniz hediyelerin kalitesi firmanızın ya da şirketinizin çalışma biçimiyle ilgili hedef kitlenize bilgi verir. Örneğin çabuk kırılan dayanıksız malzemelerle imal edilmiş bir hediye sunarsanız bu durum hedef kitlenizi hayal kırıklığına uğratacaktır. Hediyeniz kalitelidir ama üzerine yaptırdığınız logo çalışması kötü uygulanmış olabilir, bu durum da sizin aleyhinize işleyecek ve müşterilerinizde güvensizliğe sebep olacaktır. Yıllar içerisinde oluşturduğunuz güçlü imajı kötü bir hediye ile tek seferde zedeleyebilir ya da şirketinizi hiç tanımayanlara yanlış fikirler verebilirsiniz. Profesyonel firmalar tam da bu sebeplerle kurumsal hediye seçimine özen gösterir.

Çağı Yakalayan VIP Promosyon Fikirleri Nelerdir?

Zaman çok hızlı aktığı ve iş dünyası sürekli geliştiği için şirketinizi ve firmanızı sürekli güncel tutmanız gerekmektedir. Promosyon ürünleri ise bu çağdaş imajı dışarıya yansıtmanız için size bulunmaz bir fırsat sunmaktadır. Özellikle teknolojik ürünler seçmenin pek çok faydasını görebilirsiniz. Çünkü iş dünyası artık tüm hızını akıllı telefonlara, bluetooth kulaklıklara, powerbank cihazlara, laptop ve tabletlere borçlu diyebiliriz. Sektörünüz ne olursa olsun, hedef  kitleniz bu ekipmanları muhakkak kullanır ve her zaman yeni bir ekipmana ihtiyaç duymaktadır. Bu sebeple, teknolojik bir hediye seçerek promosyon hamlesinin tüm amaçlarına uygun bir tercih yapmış olursunuz. Nitelikli, işlevsel ve çarpıcı teknoloji fikirleri arıyorsanız BrandChargerChili, Stanley ve Alaaddin gibi dünyaca ünlü markaların etiketlerini taşıyan cihazlar tam da size göredir.

VIP Setler ve Çok Daha Fazlası Doyuk'ta

Sitemizde yer alan ürünlerden istediklerinizi seçerek kendinize özgü bir VIP Set oluşturabileceğiniz CHIC VIP Setler ile firmanıza özgü bir konsept oluşturabilirsiniz.
Çalışma alanlarını ve özellikle masa üstlerini toparlayacak kaliteli promosyon hediyeleri arasında Evopad Charge ürünü bir hayli öne çıkmaktadır. Bu ürün müşterilerinize pek çok avantaj sunaktadır. Aynı anda mouse pad, telefon tutucu ve kalemlik olan Evopad Charge, kablosuz şarj özelliği de içermektedir. Güçlü bir ses kalitesine sahip olan, bluetooth teknolojisi ile çalışan ve şık tasarımıyla göz dolduran bir hoparlör seçmek isterseniz Chili’nin Dogon ürününe göz atabilirsiniz. Bu markaların etiketleriyle kamera lensi, kulaklık, şarj kablosu, USB bellek gibi farklı seçenekler de bulabilirsiniz. Doyuk sizlere sadece bu özel ürünleri avantajlı fiyatlarla sunmakla kalmamakta, seçtiğiniz tüm ürünlerin yüzeylerine logo çalışmaları gerçekleştirmektedir. Lazer, serigrafi ve ofset gibi sayısız teknikle en karmaşık logolarda bile kusursuz bir sonuç elde edebilirsiniz. Yılın tüm özel günlerinde firmanız için en doğru hediyeleri Doyuk’ta bulabilir ve kendi kulvarınızda birkaç adım öne çıkabilirsiniz.